Iskolánk osztályai 2007/2008

Az iskola osztályai és tanulóinak névsora a 2007/08-as tanévben

 

1/A | 1/B | 2/A | 2/B | 3/A | 3/B | 4/A | 4/B | 5/A | 5/B | 6/A | 6/B | 7/A | 7/B | 8/A | 8/B

1/A osztály

1a

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent: –

Osztálynévsor: Bencsik Dalma, Berta Kristóf, Bíró Bence, Boruzs Barbara, Bukta Krisztina, Dósa Noémi, Fehér Máté, Fügedi Eszter, Hlavati Barbara, Kis Marcell, Kis-Csabai Dávid, Kosztrub Vanda, Kovács Patrik, Kriston Nikolett, Lázár Gergő, Leczó József, Mirhóczki Klaudia, Molnár Alex, Nagy Mátyás, Pál Levente, Prokai Pálma, Varga András, Varga Levente, Varga Réka, Vaszilkó Bence, Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

1/B osztály

1b

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: –

Osztálynévsor: Agócs Laura, Balázs Barbara, Baraczkai Noémi, Bari Dániel, Bozsik István Márk, Fléner Szilvia, Gáspár Bence Ferenc, Gáspár Sarolta, Gyenes Botond, Hajdu Nóra, Jacsó Nikolett, Juhász Emese, Kovács Gergő, Köteles János, Lázár Benedek, Lázár Endre, Molnár Miklós, Panyi Anett, Pető Nikolett, Póta Martin, Répási Lea, Reszegi Virág, Szilágyi Miklós, Tepliczky György, Titkó András, Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

2/A osztály

2a

Osztályfőnök: Kis Beáta

Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota, Erős Lúcia, Fényes Alexa, Gönczi Anna, Kardos Balázs, Kispál Enikő, Kiss Bálint, Kiss László, Lokonszki Márk, Mezei Hajnalka, Mezei Mónika, Nagy Norman, Nemes Sebestyén, Panyi Evelin, Pap Kristóf, Pető Szabolcs, Pongrácz Szilvia, Póta László, Póta Lili, Szalóki Gergő Lajos, Szilvási Gréta, Vámos Lilla Laura, Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

2/B osztály

2b

Osztályfőnök: Sereg Péterné

Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt, Barta Bence, Bartók Eszter, Barzsó Eszter, Csörgő Péter, Deák Balázs Ferenc, Guba Lili, Guba Virág, Hajdu Gréta, Kada Dániel, Kádár Balázs, Kovács Roland, Lázár Melinda, Murányi Boglárka, Murányi Tímea, Németi Nikoletta, Pólik Pál, Sipeki Tamás, Thomán Marcell, Tóth Tímea Viktória, Vámos Gergő, Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

3/A osztály

3a

Osztályfőnök: Erős Ferencné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Bartók Emese, Cseh Lili, Cserei János, Filkor Andrea, Gyenes Donát, Jakab Alexa, Juhász Ágota, Karanyicz Péter, Karuczka Gábor, Kiss Krisztina, Korpa Julianna, Krajnyák Marcell, Kriston Marcell, Lázár Gáspár, Molnár Máté, Murányi Natália, Nagy Domonkos, Pethe Ákos, Rajna Viktor, Reszegi Vivien, Sepsi Réka, Tóth Márk Bence, Varga Zita

Vissza a lap tetejére

3/B osztály

3b

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Androvics Balázs Márk, Antal Vanessza Vivien, Balázs Márk Gyula, Barzsó Nikolett, Beraxa Lili, Csirmaz Dániel, Farkas Anita, Fügedi Dávid, Hideg Vanessza, Hindulák Petra, Karczagi Zsuzsanna, Kovács Patrik Márton, Kriston Bálint, Magyar Dominika, Nyeste Pál László, Orsó Réka, Pap Kíra, Riba Vanessza Dominika, Sárosi Ádám, Szakál Zsanett Zsófia, Szép Bence

Vissza a lap tetejére

4/a osztály

4a

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Deák Tamás, Besenyei Ádám, Fülöp Kinga, Gulyás lili, Halmai László, Irimiás Bence, Ivánkai Melinda, Jacsó Ilona, Karczagi Attila, Karczagi Fanni, Kispál Klaudia, Kosztrub Dominika, Kurucz Kíra, Molnár Attila, Molnár Mercédesz, Pap Márk, Pető Fanni Beáta, Puhl Fruzsina, Somogyi Brigitta, Szekeres Bernadett, Zsíros Emese

Vissza a lap tetejére

4/b osztály

4b

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Calcuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Bertha Bálint, Bertha Petra, Cserei Réka, Dohány Krisztián, Fodor Alexandra, Fügedi Levente, Horváth Tamás, Kriston Márk, Ördög Rebeka, Pap Bence, Polgári Nikolett, Prodán Richárd, Radványi Rebeka, Sárosi Boglárka, Tolnai Enikő Mariann, Tóth Beatrix, Tóth Evelin, Tóth Petra Szilvia, Varga Balázs, Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

5/A osztály

5a

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit

Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta, Bukta Gergő, Császár Adrienn, Dudás István, Guba Szilvia, Horváth Bernadett, Jordán Anikó, Jordán Dénes, Juhász Anna Pálma, Kántor Konrád, Koncz Gergely, Kovács Gábor, Kovács Patrícia, Lokonszki Barbara, Márton Zsolt, Murányi Vivien, Naczán Nikoletta, Pallagi Vivien, Pap Gábor, Pelyha Bence, Rajna Lóránt, Reszegi Vera, Sipeki Ádám, Somogyi Patrícia, Somogyi Zoltán, Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

5/b osztály

5b

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra, Dusza Dalma, Fehér István, Fügedi Bernadett, Gáspár Csaba, Hideg Regina, Hímer Gergő, Holló Márk, Horváth Lívia, Kacvinszki Noémi, Kakuk Fanni, Kelemen Júlia, Kis Virág, Kiss Asztrik, Kocsis László, Köteles László, Maróti Petra Szilvia, Molnár Csenge, Parlagi Márk, Pethe Marcell, Póta Bence, Reszegi Klaudia, Stemler Boglárka, Szalóki Roland, Takács Máté, Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére

6/A osztály

6a

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona

Védőszent: Néri Szent Fülöp

Osztálynévsor: Antal Anett, Bagyi Diána Luiza, Bérdi Kristóf, Bence Lídia, Csirmaz Nikolett, Ficzere Gábor, Kertész Eszter, Kiss Richárd, Krajnyák Bence, Kriston Dániel, Kovács Fanni, Markóczi Attila, Móró Tamás, Murányi Mariann, Pelyhe Valéria, Pető Bernadett, Póta Bettina, Póta Valentin, Seres Enikő, Tóth Alex Martin, Tóth Bence, Tóth Viktor, Ördög Gábor, Udud Nikolett, Varga Ádám, Vincze Dániel, Veréb Miklós

Vissza a lap tetejére

6/B osztály

6b

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bertha Zoltán Mihály, Berki Dóra, Dudás Katalin, Hajdu Martin, Ivánkai Emese, Kis István, Kiss Virág, Kriston Dávid, Kulcsár Zsófia, Murányi Edina, Nemes Gergely László, Németh Imre Mihály, Nyeste Violetta, Panyi Kristóf, Panyi Tibor, Póta Dávid, Szabó Lili Orsolya, Szemán Nikolett, Szécsényi Szabina, Szopkó Balázs, Tóth Dávid, Orsó Eszter, Szudár Gergő Gábor, Vámos Szabina, Veréb János, Viszneki Tamás, Molnár Anna, Kalo Zsófia

Vissza a lap tetejére

7/A osztály

7a

Osztályfőnök: Nyeste István

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bakos Tünde, Bencsik Gáspár, Besenyei Balázs, Bogár Fanni, Fekete Ádám, Guba Sándor, Hazadi Viktor, Kelemen Zsuzsa, Kis Judit, Koncz Eszter, Lázár Dorottya, Lévai István, Madarász Nóra , Marincsák Lili, Murányi Marcell, Nagy János Sándor, Papp Dominika, Pető Dorottya, Répási László, Széll Alexandra Éva, Varga Felicián, Zavarkó Vivien

Vissza a lap tetejére

7/B osztály

7b

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Antal Melinda, Dusza Richárd, Gulyás Anna, Gyetvai István, Keller Fanni, Kertész Viktor, Lakatos Fanni, Lehó Zsófia, Magos Alexandra, Magyar Viktória, Mezei Mónika, Mező Bence, Nyeste Julianna, Pap Tibor, Pelle Tamás, Pólik Anett, Sárosi Gábor, Stefán Ivett, Szakál Dániel, Ördög Anna, Török Alexandra, Vámos Nikolett

Vissza a lap tetejére

8/A osztály

8a

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné

Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor: Baranyi Balázs, Derda Lilla, Dudás Leila, Gáspár István, Hornyák Levente, Kántor Christopher, Karczagi Beáta, Kis Vivien, Kispál Ákos, Kiss Fanni, Köteles József, Lakatos Bálint, Lanszki Csaba, Lipóczki Laura, Ócsai Balázs, Pál József, Pap Patrik, Pető Kristóf, Pogonyi Kamilla, Polgár Péter, Sándor Dániel, Seres Balázs, Tóth András, Urbán Réka, Varga Orsolya

Vissza a lap tetejére

8/B osztály

8b

Osztályfőnök: Lukács Istvánné

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Bán Dóra, Baranyi László, Bencze Szilárd Bence, Bérdi Márk, Bertha Gábor, Bíró Edina, Bredák Dániel, Cseh Dávid, Guba Veronika, Kardinál Zsófia, Karkus Nina, Kocsis Dávid Martin , Korpás Tamás, Lengyel László Dániel, Lukács Ákos, Panyi Dávid, Pap Nikolett, Szabó Viktor, Telekes Anetta, Tóth Attila, Tóth László, Tóth Lilla, Tóth Noémi, Udud Anett, Vámos Enikő, Varga Máté

Vissza a lap tetejére

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.