Osztályaink a 2009/2010-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2009/2010-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

A képeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

1.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent:

Osztálynévsor: Agócs Ágoston, Boldizsár Lilla, Császár Csaba, Dobos Anna, Dorogi Enikő, Fodor Balázs, Guba Veronika, Ignácz Botond, Jacsó József, Karuczka Andrea, Kis Hanna Róza, Kiss Laura, Lanczki Péter, Lénárt Eszter, Máté Hanna, Mirhóczki Máté, Molnár Károly Gábor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Bíborka, Nagy Márton, Nemes Zoltán Árpád, Nyeste Viktrória Izabella, Nyitrai Boglárka, Rajna Eszter, Szabó Viktor, Széll Gábor, Vámos Ákos János, Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent:

Osztálynévsor: Benke Márk, Beraxa Oliver, Besenyei Ádám, Botos Bernadett, Csomós Dominik, Farkas Bence, Farkas Huba, Gáspár Emese, Hajdu Barbara, Homonyik Eliza, Horváth Fanni, Juhász Mónika Dóra, Kaló Kristóf, Kovács Petra, Krajnyák Barbara, Ludányi Adél, Lukács Albert Loránd, Mádli Márk Alexander, Nyikes Noel Viktor, Pinczés Csombor Tamás, Puzsár István, Sáth Bence Péter, Sáth Kata, Somogyi Patrik, Szilágyi Nikolett, Takács Milán, Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.A osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva, Ádám Katalin, Bajzáth Márton Benjámin, Csiki Gréta, Csikó Valentina Evelin, Egyed Botond, Hajdú Attila, Hlavati Barbara, Hlavati Veronika, Hodzinszka Anasztázia, Kovács Norbert, Lévai Dávid, Marczis Dóra, Mészáros Lili Anna, Orosz Kata, Panyi Zsuzsanna, Pap Katalin Tünde, Pap Máté, Sallai Martin, Szilágyi Demetria, Szolomájer Ivett, Tóth József Csanád, Vadászi Bertalan, Vadászi Virág Katalin, Varga Péter István

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara, Cserei Szilvia, Csonka Márkó, Farkas Stefánia, Fehér Veronika Noémi, Kardos Eszter, Kecskés Enikő, Kelemen Júlia, Kosztrub Dominik, Kőrösi Maja, Magyar Alexandra, Nyeste Luca, Pap Gergő, Pap Liliána Katica, Pogonyi Laura Hanna, Szabó Klaudia, Szepesi Ádám, Szepesi Glória Virág, Szilvási Gergő, Szlávik Ádám Máté, Tóth Antónia, Tótz Inesz Jázmin, Török Kristóf Áron, Urbán Viktória, Vomberg Attila Gergő

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.A osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Miklós

Osztálynévsor: Bencsik Dalma, Berta Kristóf, Bíró Bence, Boruzs Barbara, Bukta Krisztina, Dósa Noémi, Fehér Máté, Fügedi Eszter, Hodák Kristóf, Kis Marcell, Kis-Csabai Dávid, Kosztrub Vanda, Kovács Patrik, Kriston Nikolett, Leczó József, Mirhóczki Klaudia, Nagy Mátyás, Nyitrai Gergő, Pál Levente, Prokai Pálma, Titkó András, Varga András, Varga Levente, Varga Réka, Vaszilkó Bence, Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura, Balázs Barbara, Baraczkai Noémi, Bozsik István Márk, Dávid Buda, Dávid Márton, Fléner Szilvia, Fülöp Anna, Gáspár Bence Ferenc, Gáspár Sarolta, Gyenes Botond, Hajdu Ivett, Hajdu Nóra, Jacsó Nikolett, Juhász Emese, Köteles János, Lázár Benedek, Lázár Endre, Molnár Miklós, Panyi Anett, Pető Nikolett, Póta Martin, Répási Lea, Reszegi Virág, Szilágyi Miklós, Tepliczky György, Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota, Erős Lúcia, Fényes Alexa, Gönczi Anna, Kardos Balázs, Kecskés Nikoletta, Kispál Enikő, Kiss Bálint, Kiss László, Lokonszki Márk, Mezei Hajnalka, Mezei Mónika, Nagy Norman, Nemes Sebestyén, Panyi Evelin, Pap Kristóf, Pető Szabolcs, Pongrácz Szilvia, Póta László, Póta Lili, Szalóki Gergő Lajos, Szilvási Gréta, Vámos Lilla Laura, Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt, Barta Bence, Barzsó Eszter, Csörgő Péter, Dávid Botond, Egyed Patrik, Guba Lili, Guba Virág, Hajdu Gréta, Kada Dániel, Kádár Balázs, Kovács Roland, Lázár Melinda, Murányi Boglárka, Murányi Tímea, Németi Nikoletta, Pólik Pál, Sipeki Tamás, Thomán Marcell, Tóth Tímea Viktória, Vámos Gergő, Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Nyeste István
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili, Cserei János, Filkor Andrea, Gyenes Donát, Jakab Alexa, Juhász Ágota, Kalo Dániel, Karanyicz Péter, Karuczka Gábor, Kiss Krisztina, Korpa Julianna, Krajnyák Marcell, Kriston Marcell Ákos, Lázár Gáspár István, Molnár Ákos, Molnár Máté, Murányi Natália, Nagy Domonkos, Novák Zsolt, Palla Kíra, Pethe Ákos, Rajna Viktor Károly, Reszegi Vivien, Sepsi Réka, Tóth Márk Bence, Varga Zita

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.b osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Androvics Balázs Márk, Antal Vanessza Vivien, Balázs Márk Gyula, Barzsó Nikolett, Beraxa Lili, Csirmaz Dániel, Farkas Anita, Fügedi Dávid, Fügedi Éva, Hideg Vanessza, Hindulák Petra, Homonyik Laura, Karczagi Zsuzsanna, Kovács Patrik Márton, Kriston Bálint, Magyar Dominika, Nyeste Pál László, Orsó Gréta, Pap Kíra, Riba Vanessza Dominika, Sárosi Ádám, Szakál Zsanett Zsófia, Szép Bence, Vomberg István Csaba, Bódi Angéla, Nyeste Réka, Pap Mónika

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.a osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Besenyei Ádám, Fülöp Kinga, Gulyás Lili, Fülöp Katalin, Halmai László, Ivánkai Melinda, Jacsó Ilona, Juhász Ákos, Karczagi Attila, Karczagi Fanni, Kispál Klaudia, Kosztrub Dominika, Kurucz Kíra, Molnár Attila, Molnár Mercédesz, Pap Márk, Pető Fanni Beáta, Puhl Fruzsina, Somogyi Brigitta, Szekeres Bernadett, Zsíros Emese, Lipóczky Klaudia, Rajna Lóránt, Tábori Lilla

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Lukács Istvánné
Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Cserei Réka, Demeter Dóra, Dohány Krisztián, Fügedi Levente, Hajdu Katalin, Hodos Dóra, Hodos Klaudia, Horváth Tamás, Kriston Márk, Lénárt Lilla, Nyitrai Balázs, Ördög Rebeka, Pap Bence, Pető Gábor, Prodán Richárd, Radványi Rebeka, Sárosi Boglárka, Tolnai Enikő Mariann, Tóth Beatrix, Tóth Evelin, Tóth Petra Szilvia, Varga Balázs, Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta, Bukta Gergő, Császár Adrienn, Dudás István, Guba Szilvia, Jordán Anikó, Jordán Dénes, Juhász Anna Pálma, Kántor Konrád, Koncz Gergely, Kovács Barbara, Kovács Gábor, Lokonszki Barbara, Márton Zsolt, Murányi Vivien, Naczán Nikoletta, Pap Gábor, Pallagi Vivien, Reszegi Vera, Sipeki Ádám, Somogyi Patrícia, Somogyi Zoltán, Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra, Dusza Dalma, Fehér István, Fügedi Bernadett, Gáspár Csaba, Hideg Regina, Hímer Gergő, Holló Márk, Horváth Lívia, Kacvinszki Noémi, Kakuk Fanni, Kelemen Júlia, Kis Virág, Kiss Asztrik, Kocsis László, Köteles László, Maróti Petra Szilvia, Molnár Csenge, Parlagi Márk, Pethe Marcell, Póta Bence, Reszegi Klaudia, Stemler Boglárka, Szalóki Roland, Takács Máté, Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.a osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Néri Szent Fülöp

Osztálynévsor: Antal Anett, Bagyi Diána Luiza, Bálint Gábor, Bérdi Kristóf, Barta Bianka, Csirmaz Nikolett, Ficzere Gábor, Kertész Eszter, Kiss Richárd, Krajnyák Bence, Kriston Dániel, Kovács Fanni, Markóczi Attila, Móró Tamás, Murányi Mariann, Pelyhe Valéria, Pető Bernadett, Póta Bettina, Póta Valentin, Seres Enikő, Tóth Alex Martin, Tóth Bence, Tóth Viktor, Ördög Gábor, Udud Nikolett, Varga Ádám, Vincze Dániel, Veréb Miklós

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Berki Dóra, Bertha Zoltán Mihály, Dudás Katalin, Hajdu Martin, Ivánkai Emese, Kalo Zsófia, Kis István, Kiss Virág, Kriston Dávid, Kulcsár Zsófia, Molnár Anna, Murányi Edina, Nemes Gergely László, Nyeste Violetta, Orsó Eszter, Panyi Kristóf, Panyi Tibor, Póta Dávid, Szabó Lili Orsolya, Szécsényi Szabina, Szemán Nikolett, Szopkó Balázs, Szudár Gergő Gábor, Tóth Dávid, Ujházi Szandra, Vámos Szabina, Veréb János, Viszneki Tamás

Vissza a lap tetejére

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.