Iskolánk osztályai a 2010/2011-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2010/2011-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

A képeket Koncz László készítette.

1.a osztály

1.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: –

Osztálynévsor: Dobos Lilla; Farkas Márió; Gál Benjámin; Janka Boáz András; Kerékgyártó Kitti Amanda; Kiss Péter; Krasznai Dániel; Mizser Ramóna; Nagy Luca Rebeka; Novák Péter; Pető Tünde; Reszegi Dominik István; Sárosi Balázs; Schmidt Róbert; Szemán Donát; Szemán Szilvia; Titkó Flóra Ilona; Tóth Vilmos; Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent: –

Osztálynévsor: Barta Levente; Barzsó Réka; Bencsik Bianka; Dudás Kinga Viktória; Farkas Zalán; Guba József; Gyenes Balázs; Hazadi Erika; Ináncsi Bálint; Jurászik Márk Dávid; Kis-Csabai Nóra; Lázár Eszter; Lecső Márk; Marián Dávid; Németh Anna; Nyeste Szabolcs Bence; Ongai Ábel; Pólik Boldizsár; Szabó Alexandra; Udud Hajnalka

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Agócs Ágoston; Boldizsár Lilla; Császár Csaba; Dobos Anna; Dorogi Enikő; Fodor Balázs; Guba Veronika; Ignácz Botond; Jacsó József; Karuczka Andrea; Kis Hanna Róza; Kiss Laura; Lanczki Péter; Lénárt Eszter; Máté Hanna; Mirhóczki Máté; Molnár Károly Gábor; Molnár Zsuzsanna; Nagy Bíborka; Nagy Márton; Nemes Zoltán Árpád; Nyeste Viktrória Izabella; Nyitrai Boglárka; Rajna Eszter; Szabó Viktor; Széll Gábor; Vámos Ákos János; Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Benke Márk; Beraxa Oliver; Besenyei Ádám; Botos Bernadett; Csomós Dominik; Farkas Bence; Farkas Huba; Gáspár Emese; Hajdu Barbara; Homonyik Eliza; Horváth Fanni; Juhász Mónika Dóra; Kaló Kristóf; Kovács Petra; Krajnyák Barbara; Ludányi Adél; Lukács Albert Loránd; Mádli Márk Alexander; Nyikes Noel Viktor; Pinczés Csombor Tamás; Puzsár István; Sáth Bence Péter; Sáth Kata; Somogyi Patrik; Szilágyi Nikolett; Takács Milán; Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva; Ádám Katalin; Bajzáth Márton Benjámin; Csiki Gréta; Csikó Valentina Evelin; Egyed Botond; Hajdú Attila; Hlavati Barbara; Hlavati Veronika; Hodzinszka Anasztázia; Kovács Norbert; Lévai Dávid; Marczis Dóra; Mészáros Lili Anna; Orosz Kata; Panyi Zsuzsanna; Pap Katalin Tünde; Pap Máté; Répási Lea Marianna; Sallai Martin; Szilágyi Demetria; Szolomájer Ivett; Tóth József Csanád; Vadászi Bertalan; Vadászi Virág Katalin; Varga Péter István; Nagy Réka Dorottya

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara; Cserei Szilvia; Csonka Márkó; Farkas Stefánia; Fehér Veronika Noémi; Kardos Eszter; Kecskés Enikő; Kelemen Júlia; Kosztrub Dominik; Kőrösi Maja; Magyar Alexandra; Nyeste Luca; Pap Gergő; Pap Liliána Katica; Pogonyi Laura Hanna; Szabó Klaudia; Szepesi Ádám; Szepesi Glória Virág; Szilvási Gergő; Szlávik Ádám Máté; Tóth Antónia; Tóth Inez Jázmin; Török Kristóf Áron; Urbán Viktória; Vomberg Attila Gergő

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Miklós

Osztálynévsor: Bencsik Dalma; Berta Kristóf; Bíró Bence; Boruzs Barbara; Dósa Noémi; Fehér Máté; Fügedi Eszter; Hodák Kristóf; Kis Marcell; Kis-Csabai Dávid; Kosztrub Vanda; Kovács Patrik; Kriston Nikolett; Leczó József; Mirhóczki Klaudia; Nagy Mátyás; Nyitrai Gergő; Pál Levente; Prokai Pálma; Titkó András; Varga András; Varga Levente; Varga Réka; Vaszilkó Bence; Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura; Balázs Barbara; Baraczkai Noémi; Bozsik István Márk; Dávid Buda; Dávid Márton; Fléner Szilvia; Fülöp Anna; Gáspár Bence Ferenc; Gáspár Sarolta; Gyenes Botond; Hajdu Ivett; Hajdu Nóra; Jacsó Nikolett; Juhász Emese; Köteles János; Lázár Benedek; Lázár Endre; Molnár Miklós; Panyi Anett; Pető Nikolett; Póta Martin; Reszegi Virág; Szilágyi Miklós; Szalay Zoltán Martin; Tepliczky György; Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Juhászné Bodnár Mária
Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota; Erős Lúcia; Fényes Alexa; Gönczi Anna; Kardos Balázs; Kecskés  Nikoletta; Kispál Enikő; Kiss Bálint; Kiss László; Kleszó Szilvia; Lokonszki Márk; Mezei Hajnalka; Mezei Mónika; Nagy Norman; Nemes Sebestyén; Panyi Evelin; Pap Kristóf; Pető Szabolcs; Pongrácz Szilvia; Póta László; Póta Lili; Szalóki Gergő Lajos; Szilvási Gréta; Vámos Lilla Laura; Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt; Barta Bence; Barzsó Eszter; Csörgő Péter; Dávid Botond; Egyed Patrik; Guba Lili; Guba Virág; Hajdu Gréta; Kada Dániel; Kádár Balázs; Kovács Judit; Kovács Roland; Lázár Melinda; Murányi Boglárka; Murányi Tímea; Németi Nikoletta; Pólik Pál; Sipeki Tamás; Szekeres Alíz; Takács Erzsébet; Thomán Marcell; Tóth Tímea Viktória; Vámos Gergő; Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.A osztályOsztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili; Cserei János; Filkor Andrea; Gyenes Donát; Jakab Alexa; Juhász Ágota; Kalo Dániel; Karanyicz Péter; Karuczka Gábor; Kiss Krisztina; Korpa Julianna; Krajnyák Marcell; Kriston Marcell Ákos; Lázár Gáspár István; Molnár Ákos; Molnár Máté; Murányi Natália; Nagy Domonkos; Novák Zsolt; Palla Kíra; Pethe Ákos; Rajna Viktor Károly; Reszegi Vivien; Sepsi Réka; Tóth Márk Bence; Varga Zita

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Vanessza Vivien; Bacsi Alexandra; Balázs Márk Gyula; Barzsó Nikolett; Beraxa Lili; Bódi Angéla; Csirmaz Dániel; Farkas Anita; Fügedi Dávid; Fügedi Éva; Hideg Vanessza; Hindulák Petra; Homonyik Laura; Karczagi Zsuzsanna; Kriston Bálint; Magyar Dominika; Nyeste Pál László; Nyeste Réka; Orsó Gréta; Pap Kíra; Pap Mónika; Riba Vanessza Dominika; Sárosi Ádám; Szakál Zsanett Zsófia; Szép Bence Norbert

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Baranyi Tamás; Bözödi Anett; Fülöp Katalin; Fülöp Kinga; Godó József; Gulyás Lili; Halmai László; Ivánkai Melinda; Jacsó Ilona; Juhász Ákos; Karczagi Attila; Karczagi Fanni; Kispál Klaudia Margit; Kosztrub Dominika; Kurucz Kíra; Molnár Attila; Molnár Mercédesz; Pap Márk; Pető Fanni Beáta; Puhl Fruzsina Gréta; Somogyi Brigitta; Szekeres Bernadett; Tábori Lilla; Zsíros Emese

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Lukács Istvánné
Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Cserei Réka; Demeter Dóra; Dohány Krisztián; Fügedi Levente; Hajdu Katalin; Hodos Dóra; Hodos Klaudia; Horváth Tamás; Kovács Nóra; Kriston Márk; Lénárt Lilla; Ördög Rebeka; Pap Bence; Polgári Nikoletta Vivien; Prodán Richárd Ovidiu; Radványi Rebeka; Sárosi Boglárka; Tolnai Enikő Mariann; Tóth Beatrix; Tóth Evelin; Tóth Petra Szilvia; Varga Balázs; Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.A osztály

Osztályfőnök:Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta; Bajzáth László; Bukta Gergő; Császár Adrienn; Dudás István; Guba Szilvia; Jordán Anikó; Jordán Dénes; Juhász Anna Pálma; Kántor Konrád; Koncz Gergely; Kovács Barbara; Kovács Gábor; Lokonszki Barbara; Márton Zsolt; Murányi Vivien; Naczán Nikoletta; Pap Gábor; Pallagi Vivien; Reszegi Vera; Sipeki Ádám; Somogyi Patrícia; Somogyi Zoltán; Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra; Dusza Dalma; Fehér István; Fügedi Bernadett; Gáspár Csaba; Hideg Regina; Hímer Gergő ; Holló Márk ; Horváth Lívia; Kacvinszki Noémi; Kakuk Fanni; Kelemen Júlia; Kis Virág; Kiss Asztrik; Kocsis László; Köteles László; Maróti Petra Szilvia; Molnár Csenge; Parlagi Márk; Pethe Marcell; Póta Bence; Reszegi Klaudia; Stemler Boglárka; Szalóki Roland; Takács Máté; Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.