Osztályaink a 2012/2013-as tanévben

OSZTÁLYAINK a 2012/2013-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

1.a osztály

1.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsa
Védőszent: –

Osztálynévsor: Abóczki Levente; Abuczki Laura Anna; Bollók Alexandra; Dávid Dorka; Dohány Donát; Firkola Eszter; Gáspár Zsófia; Hazadi Krisztina; Kádár Ákos; Kaló Mónika; Karanyicz Barbara; Kovács Blanka; Lakatos Béla László; Megyesi Bálint; Mogyorósi Zoltán; Molnár Blanka; Molnár Katalin; Murányi Dominika; Németh Zsófia; Nyeste Roland; Pető Botond; Szilágyi Berill; Szolomájer Leila; Tóth Dávid; Zelei Vivien;

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Ács Gergő; Árvai Levente; Barta Laura; Barta Lili Anna; Bartók Zsolt; Doba Hajnalka; Dobos Barnabás; Dohány Tímea; Fehér Noémi; Fügedi Janka; Kardos Zsófia; Kis Levente; Korpa István; Kovács Marcell; Kriston Gergely; Kriston Kornél Csaba; Kriston Ronald Martin; Ludányi Alíz; Nagy István; Nagygyörgy Lili; Parlagi Lilla; Pázmándi Lili; Pázmándi Panna; Prokai Lázár; Sipeki László; Szegedi  Bianka; Takács Bence; Takács Gréta; Tóth Dorina; Tőzsér Dániel;

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor:Ács Attila; Ádám Bence; Bukta Lilla; Busa Kristóf Péter; Dósa Blanka; Fűtő Eszter; Jacsó Borbála; Jacsó Lilla; Kaló Attila; Kaló István Bence; Kovács István Gábor; Kriston Martina; Lévai Levente; Lévai Tamás Benjámin; Máté Bálint ; Mészáros Kristóf; Mirkóczki Fanni; Németh Eszter; Nyeste Huba; Pajtók Csanád; Répási Ádám; Roszkos Orsolya Réka; Sepsi Boglárka; Somogyi Rajmund; Szabó Zétény; Szemán Krisztina; Szepesi Balázs; Szolomájer Nándor Zsolt; Tóth Dorottya; Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor:Aranyosi Vivien; Árvai Lili; Balázs Enikő; Bözödi Anna; Brunczel Borbála; Bukta Zalán; Császár Tamás; Dudás Anna; Dusza Dávid; Farkas Kitti; Farkas Róza; Jacsó Virág Lara; Juhász Bálint; Kelemen Dániel; Kovács Gábor Bendegúz; Kovács Norman; Kuzsmiczky Péter; Lanczki Veronika; Marczis Nóra; Molnár Lili; Nagy Natália; Németh Liliom; Nyeste Viktória; Nyitrai Csenge; Reszegi Krisztián; Sipeki Inez; Szabó Alexandra; Szajcz Bálint; Szécsényi Szonja; Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: Boldog II. János Pál

Osztálynévsor: Dobos Lilla; Farkas Márió; Gál Benjámin; Janka Boáz András; Kerékgyártó Kitti Amanda; Kiss Péter; Krasznai Dániel; Mizser Ramóna; Nagy Luca Rebeka; Novák Péter; Pető Tünde; Reszegi Dominik István; Sárosi Balázs; Schmidt Róbert; Szemán Donát; Szemán Szilvia; Titkó Flóra Ilona; Tóth Vilmos; Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent:Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás; Barta Levente; Barzsó Réka; Bencsik Bianka; Dudás Kinga Viktória; Farkas Zalán; Guba József; Gyenes Balázs; Hazadi Erika; Ináncsi Bálint; Jurászik Márk Dávid; Kis-Csabai Nóra; Lecső Márk; Marián Dávid; Németh Anna; Nyeste Szabolcs Bence; Ongai Ábel; Pólik Boldizsár; Udud Hajnalka

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Agócs Ágoston; Boldizsár Lilla; Császár Csaba; Dobos Anna; Dorogi Enikő; Fodor Balázs; Guba Veronika; Ignácz Botond; Jacsó József; Karuczka Andrea; Kis Hanna Róza; Kiss Laura; Lanczki Péter; Lénárt Eszter; Máté Hanna; Mirkóczki Máté; Molnár Károly Gábor; Molnár Zsuzsanna; Nagy Bíborka; Nagy Márton; Nemes Zoltán Árpád; Nyeste Viktória Izabella; Nyitrai Boglárka; Rajna Eszter; Szabó Viktor; Széll Gábor; Vámos Ákos János; Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Benke Márk; Beraxa Oliver; Besenyei Ádám; Botos Bernadett; Csomós Dominik; Farkas Bence; Farkas Huba; Gáspár Emese; Hajdu Barbara; Homonyik Eliza; Horváth Fanni; Juhász Mónika Dóra; Kaló Kristóf; Kovács Petra; Krajnyák Barbara; Ludányi Adél; Lukács Albert Loránd; Mádli Márk Alexander; Pinczés Csombor Tamás; Puzsár István; Sáth Bence Péter; Sáth Kata; Somogyi Patrik; Szilágyi Nikolett; Takács Milán; Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva; Ádám Katalin; Bajzáth Márton Benjámin; Csiki Gréta; Csikó Valentina Evelin; Egyed Botond; Hajdú Attila; Hlavati Barbara; Hlavati Veronika; Kertész Anasztázia; Kovács Norbert; Lévai Dávid; Marczis Dóra; Mészáros Lili Anna; Orosz Kata; Panyi Zsuzsanna; Pap Katalin Tünde; Pap Máté; Répási Lea Marianna; Sallai Martin; Szilágyi Demetria; Tóth József Csanád; Vadászi Bertalan; Vadászi Virág Katalin; Varga Péter István; Nagy Réka Dorottya

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.B osztály

Osztályfőnök: Plank Gábor
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara; Cserei Szilvia; Farkas Stefánia; Fehér Veronika Noémi; Godó Ivett; Guba Bálint; Kardos Eszter; Kecskés Enikő; Kelemen Júlia; Kosztrub Dominik Márk; Kőrösi Maja; Magyar Alexandra; Nyeste Luca; Pap Liliána Katica; Szabó Klaudia; Szepesi Ádám; Szilvási Gergő; Szlávik Ádám Máté; Tóth Antónia; Tóth Inesz Jázmin; Török Kristóf Áron; Urbán Viktória; Zsámba Éva

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.A osztály

Osztályfőnök:Tóth Viktória
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor:Bencsik Dalma; Berta Kristóf; Bíró Bence; Boruzs Barbara Panna; Dósa Noémi; Fehér Máté; Fügedi Eszter; Fülöp Anna; Hodák Kristóf; Kis Marcell; Kis-Csabai Dávid; Kosztrub Vanda; Kovács Patrik; Kriston Nikolett; Mirkóczki Klaudia; Nagy Mátyás; Nyitrai Gergő; Titkó András; Varga András; Varga Levente; Varga Réka; Vaszilkó Bence; Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura Anna; Balázs Barbara; Baracskai Noémi; Bozsik István Márk; Dávid Buda; Dávid Márton; Fléner Sylvia; Gáspár Bence Ferenc; Gáspár Sarolta; Gyenes Botond; Hajdu Ivett; Hajdu Nóra; Jacsó Nikolett; Juhász Emese; Köteles János; Lázár Benedek; Lázár Endre; Molnár Miklós; Panyi Anett; Pető Nikolett Dóra; Póta Martin Csaba; Reszegi Virág; Szilágyi Miklós; Szalay Zoltán Martin

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Juhászné Bodnár Mária
Védőszent: Assisi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota; Erős Lúcia; Fényes Alexa; Gönczi Anna Daniella; Kardos Balázs; Kecskés  Nikoletta; Kispál Enikő; Kiss Bálint; Kiss László; Kleszó Szilvia; Lokonszki Márk; Magyar Gyula József; Mezei Hajnalka; Mezei Mónika; Nagy Norman; Pap Kristóf; Pető Szabolcs Richárd; Pongrácz Szilvia; Szalóki Gergő Lajos; Vámos Lilla Laura; Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt; Barta Bence; Barzsó Eszter; Csörgő Péter; Dávid Botond; Egyed Patrik; Guba Lili; Guba Virág; Hajdu Gréta; Kada Dániel; Kádár Balázs; Kovács Judit; Kovács Roland; Lázár Melinda; Murányi Boglárka; Murányi Tímea; Németi Nikoletta; Pólik Pál; Sipeki Tamás; Szekeres Alíz; Takács Erzsébet; Tóth Tímea Viktória; Vámos Gergő; Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.A osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili; Cserei János; Gyenes Donát; Jakab Alexa; Juhász Ágota; Kalo Dániel; Karanyicz Péter; Karuczka Gábor; Kiss Krisztina; Korpa Julianna; Krajnyák Marcell; Kriston Marcell Ákos; Lázár Gáspár István; Molnár Ákos; Molnár Máté; Murányi Natália; Nagy Domonkos; Novák Zsolt; Palla Kíra; Pethe Ákos; Rajna Viktor Károly; Reszegi Vivien; Sepsi Réka; Tóth Márk Bence; Varga Zita

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit
Osztálynévsor: Antal Vanessza Vivien; Bacsi Alexandra; Balázs Márk Gyula; Barzsó Nikolett; Beraxa Lili; Bódi Angéla; Csirmaz Dániel; Farkas Anita; Farkas Dávid; Fügedi Dávid; Fügedi Éva; Hideg Vanessza; Hindulák Petra; Homonyik Laura; Karczagi Zsuzsanna; Kriston Bálint; Magyar Dominika; Nyeste Pál László; Nyeste Réka; Orsó Gréta; Pap Kíra; Pap Mónika; Sárosi Ádám; Szakál Zsanett Zsófia; Szép Bence Norbert

Vissza a lap tetejére

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.