Tanulmányi versenyek 2013 ősz-tél

2013. december 20.: “Így látom a Szent Koronát”

“Így látom a Szent Koronát” című rajzpályázaton Lázár Melinda (8.b) és Murányi Tímea (8.b) osztályos tanulók közönségdíjat kaptak.

 

Német nyelvi szavalóverseny – 2013. december 11.

A Szent László Gimnázium német nyelvi szavalóversenyén Krajnyák barbara (5.b) II. helyezést, Juhász Mónika Dóra (5.b) III. helyezést ért el. Jacsó Nikoletta (7.b) különdíjban részesült.

 

Angol nyelvi verseny – 2013. november 29.

2013. november 29-én volt a Szent László Gimnázium angol nyelvi verseny (6-8. osztály)

6. évfolyam (összesen 28 versenyző)

Nyeste Luca (6.b) – I. hely
Pap Liliána (6.b) – III. hely
Pap Katalin (6.a) – 5. hely
Zsámba Éva (6.b) – 7. hely
Kardos Eszter (6.b) – 8. hely
Szilágyi Demetria (6.a) – 9. hely

7. évfolyam (összesen 26 versenyző)

Szilágyi Miklós (7.b) – 5. hely
Kis-Csabai Dávid (7.a) – 7. hely

8. évfolyam (összesen 40 versenyző)

Mezei Mónika (8.a) – 5. hely
Dávid Botond (8.b) – 10. hely
Erős Lúcia (8.a) – 12. hely

Angol nyelvi verseny – 2013. november 7.

A 2013. november 7-én, a miskolci Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és az Oxford University Press szervezélsében megrendezésre került angol nyelvi versenyen Tóth Csanád József (6.a) 1. helyezést ért el.

 

Katolikus iskolák matematikaversenye – 2013. november

Lezajlott a katolikus iskolák közötti matematikaverseny első fordulója. A 2. fordulóba jutottak:

4. osztály: Pető Tünde
5. osztály: Besenyei Ádám, Nagy Márton, Pincés Csongor, Fodor Balázs, Szabó Viktor, Lanczki Péter, Krajnyák Barbara, Ignácz Botond
6. osztály: Szilágyi Demetria, Pap Katalin
7. osztály: Panyi Anett, Agócs Laura, Kovács Patrik, Kriston Nikoletta, Nagy Mátyás, Szilágyi Miklós
8. osztály: Pap Kristóf, Murányi Boglárka

Minden tanulónak gratulálunk!

 

Szavalóverseny – 2013. november

A Szent László Gimnáziumban megrendezett szavalóversenyen Szabó Viktor (5.a)
I. helyezést, Boldizsár Lilla (5.a) III. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Vasasné Máté Magdolna.

Szépen szerepelt még: Nyeste Viktória, Ignácz Botond (5.a), Cserei Szilvia, Kelemen Júlia (6.b).

“Mi leszek, ha nagy leszek” rajzpályázat – 2013. október

A B.-A.-Z. Megyei Munkaügyi Központ “Mi leszek, ha nagy leszek” c. rajzpályázatán Művészeti Különdíj elismerésban részesült Gönczi Anna (8.a) és Ádám Éva (6.a) tanuló.

 

Mesemondó verseny – 2013. szeptember 30.

Alsó tagozat 
I. hely
III. hely
Különdíj
Kardos Zsófia (2.b)
Kis-Csabai Nóra (4.b)
Titkó Flóra (4.a)
felk. tanár: Pajor Tamásné
felk. tanár: Tóthné Csirmaz Márta
felk. tanár: Kovácsné Együd Ilona
Felső tagozat
I. hely
III. hely
Szabó Viktor (5.a)
Kardos Eszter (6.b)
felk. tanár: Vasasné Máté Magdolna
felk. tanár: Kovácsné Együd Ilona

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.