Fővárosi Nagycirkusz

TIOP pályázatA Testvériskolai kapcsolatok kialakítása az ózdi II. János Pál Katolikus Általános Iskola és a mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskola között című TÁMOP pályázat keretén belül a pályázatban részt vevő gyerekek december 12-én a Fővárosi Nagycirkusz Zéró gravitáció című műsorát tekintették meg.

Autóbusszal utaztunk Budapestre, ahol előadás előtt egy sétát tettünk a Városligetben. Megtekintettük a Hősök terét, a Szépművészeti Múzeumot és a Vajdahunyad-várat.

Az előadás 3 órakor kezdődött lézershow-val. elsősorban akrobaták szerepeltek, de voltak repülő kutyák és bohócok is nevettették a közönséget. a műsor negyed hatkor ért véget. Mindenki nagyon jól érezte magát.

Hazautazás előtt végigbuszoztunk az Andrássy úton, ahol megcsodáltuk az Adventi díszkivilágítást.

Kísérő tanárok: Tóthné Csirmaz Márta, Nyitrainé Gyenes Andrea, Korpáné Zábrátszky Zsuzsanna.