TÁMOP 6.1.2.A-14 pályázat

Széchenyi 2020 logo

A Szent István Katolikus Általános Iskola a Társadalmi Megújulás Operatív Program keretén belül Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, többcélú intézményekben, valamint szabadidős közösségi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával tárgyú felhívásán 14 353 820 Ft, azaz tizennégymillió-háromszázötvenháromezer-nyolcszázhúsz forint támogatást nyert.

Pályázatunk címe: Egészségfejlesztés a Mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskolában

Azonosítószám: TÁMOP-6.1.2.A-14/2-2014-0076

A projekt megvalósítása során egészségfejlesztési programot valósítunk meg iskolánkban.  Iskolánk oktatási-nevelési célkitűzéseihez illeszkedően fontosnak tartjuk az egészségtudatos magatartás megismertetését, elterjesztését diákjaink körében.

A pályázat keretén belül az alábbi programokat valósítjuk meg

  • Heti három alkalommal tanítása utáni testmozgás,
  • Heti három alkalommal mozgás a szünetben,
  • Iskolakert – egészséges ételek,
  • az ivóvízfogyasztás népszerűsítése,
  • sérülés megelőzési programok
  • Családi nap

 

Széchenyi 2020 Infoblokk

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.