Sarudi tábor

2015. július 13 – július 16., 27 fő 6.a és 6.b osztályos tanulók

Az iskola gondnoksága alátartozó sarudi házban táboroztunk. Rövid utazás után értünk táborhelyünkre.

Ott tartózkodásunk alatt, kegyes volt hozzánk az ég, mert sem eső, sem kánikula nem tett próbára minket.

A táborba érve örömmel vettük tudomásul, hogy van annyi jó bringa, amennyire szükségünk van. Minden nap volt kerékpározás és strandolás.

A leghosszabb túra a poroszlói ökocentrumba vezetett, ahol a centrum megtekintésén kívül egy hosszú vízi túrán is részt vettünk. A szálláshelyünktől messze volt a Tisza tó, ezért oda is kerékpárral mentünk. Esténként csapatversenyek, discó és éjszakai foci is szerepelt a programok között. Kézműves foglalkozáson pedig papírfonás technikáját tanulhattuk meg.

Étkezésünkről, az iskola konyhásai gondoskodtak. Külön köszönet nekik a finom ebédekért.

Nyesténé Gáspár Mariann, Erősné Luca néni, Bak Mária