Testvériskolai kapcsolatok – 2015. szeptember

A TÁMOP 3.3.14/A-12/1 – Testvériskolai kapcsolatok kialakítása az ózdi II. János Pál Katolikus Általános Iskola és a mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskola között – című pályázat a hivatalos befejezése után is folytatódik különböző programokkal a két testvériskola között.

2015. szeptember

2015. szeptember 13-án az ózdi gyerekek meghívták a mezőkövesdi gyerekeket. Az ózdi Szent kereszt Plébánia Ív úti templomának búcsújára. Ezen a napon az egyházközség szentmisével, körmenettel és az azt követő agapéval várja híveit. Az események után a mezőkövesdiek kis csoportja megtekintette az ózdi iskola felújítás alatt levő Bem 8 szám alatti épületét, illetve a telephelyet, ahol a felújítás alatti időben az ózdi gyerekek egész nap történő oktatás keretében tanulnak.