Egészségnap – Családi nap 2015

A TÁMOP 6.1.2.A-14 pályázat keretében iskolánkban szeptember 26-án nagysikerű Családi- Egészség nap című rendezvény zajlott.

Diákok, szülők, tanárok változatos foglalkozásokon, előadásokon vehettek részt az egészséges életmód jegyében.

Dr. Tóth József főorvos és Gyenes László a mentőállomás vezetője értékes előadást tartottak a témában az érdeklődőknek.

A diákok változatos sportágakban próbálhatták ki ügyességüket, bátorságukat pl.: falmászás, trambulin, kézilabda, labdarúgás, asztalitenisz, kerékpározás…

Egészséges, helyben frissen készült gyümölcsturmix italok, saláták várták a megszomjazó gyerekeket.

Minden tanuló elkészíthette pólójára saját egészségnap logóját, változatos technikákkal. A nap végén finom ebédet kaptak a résztvevőt.

A rossz idő ellenére egy gazdag programot zártunk ezen a hétvégén.