Sporteredmények – március

Kézilabda

2016. március 17-én rendezték meg a III. korcsoportos (5-6 oszt.) fiú városi kézilabda döntőt Mezőkövesden. Iskolánk csapatán kívül Mezőkeresztes, és a MÁMIPSZ csapatai is részt vettek. A döntőből az első két helyezett csapat jut tovább a megyei elődöntőbe. Csapatunk második helyen végzett, így továbbjutott a megyei elődöntőbe, ahol majd Ózd és Sárospatak csapatait kell legyőznie a továbbjutásért.

Kísérő tanár: Mező Gábor

Mezei futóverseny

2016. március 18-án iskolánk képviseltette magát az országos KIDS mezei futó bajnokságán Balassagyarmaton. II. korcsoportból Sipeki László indult, aki a második helyen végzett. III. korcsoportból csapatversenyben indultak: Kis Patrik, Mező Bence, Rózsa Levente, Sárosi Balázs, Tuza Bálint, ők az ötödik helyen végeztek. IV. korcsoportban Dobos Anna egyéniben indult, aki tizenharmadik helyen végzett.

Kísérő tanár: Mező Gábor

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.