Osztályaink 2015/16

OSZTÁLYAINK a 2015/2016-os tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 3.c | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

1a_osztaly

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent:

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1b_osztaly

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: Boldog Kalkuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Bencsik Milán, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Lakatos Norina, Molnár Károly, Nagygyörgy Ádám, Nagy Hanna, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Polgár Dominik, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2a_osztaly

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Farkas Jázmin, Fügedi Gábor, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2b_osztaly

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csató Annamária, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Körösztös Csaba, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Révész Rudolf Flórián, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka, Váradi Jázmin

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3a_osztaly

Osztályfőnök: Kelenföldi Zsófia

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Bán Bernadett, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Érdi János, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Kertész Daniella, Keszi Csongor, Király Attila Bence, Kiss Szabolcs, Kovács Luca Anna, Kriston Kíra Daniella, Molnár Lilla, Nagy Ákos, Patai Anna, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Bianka, Tóth Zsanett, Vinter Gréta

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3b_osztaly

Osztályfőnök::Gálné Fekete Eszter

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Hossó Vivien, Kada Róbert, Kollár Dominik, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Puzsár Júlia, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

3.c osztály

3c_osztaly

Osztályfőnök: Kis Beáta

Védőszent: Boldog Kalkuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4a_osztaly

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dávid Dorka, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Blanka, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Németh Zsófia, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szabó Géza, Szilágyi Berill, Szolomájer Leila, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4b_osztaly

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Árvai Levente, Barta Laura, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Fehér Noémi, Fügedi Janka, Kardos Zsófia, Kis Levente, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Ludányi Aliz, Nagygyörgy Lili, Nagy István, Parlagi Lilla, Pázmándi Lili, Pázmándi Panna, Prokai Lázár, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta, Tóth Dorina

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5a_osztaly

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kaló István Bence, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Pajtók Csanád, Roszkos Orsolya Réka, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Donát, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Szolomájer Nándor Zsolt, Tóth Dorottya, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5b_osztaly

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Császár Tamás, Dudás Anna, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Lanczki Veronika, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Molnár Lili, Nagy Natália, Németh Liliom, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6a_osztalyOsztályfőnök: Mező Gábor

Védőszent: Szent II. János Pál

Osztálynévsor: Baranyi Lilla, Bonta Vivien, Dobos Lilla, Farkas Márió, Gál Benjámin, Horváth Zoltán, Janka Boáz András, Kis Patrik, Kiss Péter, Krasznai Dániel, Mező Bence, Mizser Ramóna, Nagy Luca Rebeka, Németh Balázs Ákos, Novák Péter, Reszegi Dominik István, Rózsa Levente, Sárosi Balázs, Szemán Orsolya, Szemán Szilvia, Takács Rebeka, Titkó Flóra Ilona, Tómán Péter, Tóth Vilmos, Tuza Bálint Zoltán, Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6b_osztaly

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás, Barta Levente, Barzsó Réka, Bencsik Bianka, Csikó Valentina Evelin, Dudás Kinga Viktória, Farkas Zalán, Guba József, Gyenes Balázs, Hazadi Erika, Hegedűs Tibor, Ináncsi Bálint, Ispán Gergő Sándor, Juhász Attila, Juhász Balázs, Jurászik Márk Dávid, Kis-Csabai Nóra, Lecső Márk, Marián Dávid, Melczer Nóra, Molnár Gábor Lőrinc, Ongai Ábel, Pólik Boldizsár, Schrádi Viktória

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7a_osztaly

Osztályfőnök: Nyesténé Gáspár Marianna

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Agócs Ágoston, Boldizsár Lilla, Bukta Benedek, Császár Csaba, Dobos Anna, Dorogi Enikő, Fodor Balázs, Ignácz Botond, Karuczka Andrea, Kiss Laura, Lénárt Eszter, Máté Hanna, Mirkóczki Máté, Molnár Károly Gábor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Márton, Nemes Zoltán Árpád, Nyeste Viktória Izabella, Nyitrai Boglárka, Rajna Eszter, Szabó Viktor, Széll Gábor

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7b_osztaly

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Beraxa Olivér, Botos Bernadett, Farkas Bence, Farkas Huba, Gáspár Emese, Homonyik Eliza, Horváth Fanni, Juhász Mónika Dóra, Kaló Kristóf, Lukács Albert Loránd, Mádli Márk Alexander, Munkácsi Tímea, Pinczés Csongor Tamás, Puzsár István, Rácz Napsugár, Sáth Bence Péter, Sáth Kata, Somogyi Patrik, Szilágyi Nikolett

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8a_osztaly

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné

Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva, Ádám Katalin, Bajzáth Márton Benjámin, Csiki Gréta, Egyed Botond Dárius, Hajdu Attila, Hlavati Barbara Magdolna, Hlavati Veronika, Kertész Anasztázia, Lévai Dávid, Marczis Dóra, Mészáros Lili Anna, Nagy Réka Dorottya, Orosz Kata, Panyi Zsuzsanna, Pap Katalin Tünde, Pap Máté, Sallai Martin, Szilágyi Demetria, Tóth József Csanád, Vadászi Bertalan, Vadászi Virág Katalin, Varga Péter István

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8b_osztaly

Osztályfőnök: Plank Gábor

Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara, Cserei Szilvia, Farkas Stefánia, Fehér Veronika Noémi, Godó Ivett, Jakab Dominika, Kardos Eszter, Kecskés Enikő, Kelemen Júlia, Koncz Martin, Kosztrub Dominik Márk, Kőrösi Maja, Szabó Klaudia, Szőllősi István Péter, Török Kristóf Áron, Urbán Viktória, Zsámba Éva

Vissza a lap tetejére

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.