Tábor Fonyódligeten

Augusztus 7-én reggel nagy izgalommal gyülekeztünk a mezőkövesdi vasútállomáson.

Iskolánk 40 tanulója és 4 pedagógusa indult a fonyódligeti Erzsébet-táborba. A közel öt óra hosszú utazás hamar elszaladt a jó társaságban.

A táborhely a Balaton partján egy fás ligetben helyezkedett el, ahol egy turnusban több ezer gyermek nyaralhatott.

Szállásunk faház volt, négy, illetve három ágyas szobákkal. A programok hasznos kikapcsolódást jelentettek mindannyiunknak.

Sportversenyek, Ki mit tud?, Egy perc és nyersz, Erzsébet vetélkedő, Keresd a kincset!, Gyűjtsd a tallért!, disco, koncertek, dinnyekóstolás.

A hét elején sokat fürödtünk a Balatonban. Szerdán az idő sajnos elromlott, de a táborvezetők gondoskodtak érdekes rendezvényekről.

A tábori konyháról szintén csak jót tudunk mondani. Bőséges és finom volt minden.

Pénteken a gurulós bőröndök zajától volt hangos Fonyódliget. Sajnos eltelt a hét, hazafelé vettük az irányt. A késői érkezés ellenére jókedvűen és élményekkel gazdagon értünk haza.

Pajor Tamásné, Gáspárné Molnár Márta,
Gálné Fekete Eszter, Korpáné Zábrátzky Zsuzsa