A humán munkaközösség hírei

A humán munkaközösség hírei

A Városi Könyvtár és a MASZK Egyesület által szervezett mese- és prózamondó versenyen Kardos Zsófia 5.b osztályos tanuló III. helyezést, Németh Liliom 6.b osztályos tanuló I. helyezést és Boldizsár Lilla 8.a osztályos tanuló III. helyezett lett.

A miskolci Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola által szervezett megyei prózamondó versenyen Boldizsár Lilla 8.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Boldizsár Lilla 8.a

Iskolánk fennállásának 90., katolikus iskolánk újjászerveződésének 25. évfordulója alkalmából megrendezett szavalóversenyen Boldizsár Lilla 8.a osztályos tanuló I. helyezést, Kis-Csabai Nóra 7.b osztályos tanuló III. helyezést és Kelemen Dániel 6.b osztályos tanuló III. helyezést ért el.

A Savaria Országos Történelem verseny megyei döntőjébe jutott Fodor Balázs 8.a osztályos tanuló.

A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyen a megyei döntőben Sepsi Boglárka 6.a osztályos tanuló és Lénárt Eszter 8.a osztályos tanuló képviseli iskolánkat a márciusi versenyen.

Az elért eredményekhez gratulálunk, további szép sikereket kívánunk!

Tóth Viktória
munkaközösség-vezető

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.