Szent István király élete

2017. március 31-én délután 2 órakor a Szent István király élete című rajzpályázat eredményhirdetésére került sor iskolánk könyvtárában.

A díjak átadása előtt a jelenlevő pedagógusok, tanulók, vendégek meghallgathatták Boldizsár Lilla szavalatát, aki Pető Margit: Matyó himnusz című versét adta elő, valamint Lukács Albert Lóránd (8. osztály), Dobos Anna (8. osztály) és Rabi Zsófia tanárnő Zempléni László Fuvolatrióját adták el. a szép műsort köszönjük!

A rajzpályázatra az Egri Főegyházmegye iskoláiból 60 db műalkotás érkezett. A változatos technikával készült rajzok iskolánk folyosóin április végéig megtekinthetők.

Díjazottak:

I. kategória (2., 3., 4. osztály)

1. Németh Ludnay Levente, 3. osztály
  2. Valiskó Zsombor, 4. osztály
  3. Rézműves István, 4. osztály

Különdíj: Demeter Hajnalka, 4. osztály

II. kategória (5-6. osztály)

1. Misi Laura, 5. osztály
  2. Nagy Boglárka Virág, 5. osztály
  3. Hadnagy Barbara, 6. osztály

III. kategória (7-8. osztály)

1. Kovács Eliza, 7. osztály
1. Leskó Sára, 8. osztály
2. Váradi Krisztián, 8. osztály
3. Rémiás Dóra, 8. osztály

Különdíj: Kocsán Anna, Thomázy Gréta, Thomázy Vencel 5. osztályos tanulók

Iskolánk tanulóinak munkái versenyen kívül szerepeltek, alkotásaikat továbbküldtük a Mária Rádió Szent István rajzpályázatára.

Gratulálunk a díjazottaknak az elért eredményért, a résztvevőknek köszönjük a szép munkákat!