Nyári napközistábor

Idén első alkalommal került megrendezésre iskolánkban a nyári Erzsébet napközis tábor 2017. június 26-tól 30-ig. A tábori foglalkozásokon 103 tanuló vett részt az alsó tagozatosok közül.

A hét során változatos programban volt tanulóinknak része: volt ugrálóvár és trambulin, floorball bemutató, rendőrségi ügyességi verseny, a dalos kedvűeknek karaoke a zenepavilonban és népdal éneklés a termekben.

A hét során a Mesekocsiszinház előadásában Az igazmondó juhász című mesejátékot tekinthették meg diákjaink. A tábor napjait a sokféle kézműves foglalkozás tette élményekben gazdagabbá. De volt szellemi kikapcsolódás a nyelvi és informatikaórák keretében. S mikor kellemesen már mindenki elfáradt közösen néptáncolhattunk az iskola udvarán.

Eljutottunk az egri érseki palotába, valamint a szarvaskői ökoparkba is egy kötetlen kirándulás keretében. Ezúton is köszönjük a támogatást és a sok-sok kitartást iskolánk valamennyi dolgozójának, pedagógusoknak és technikai dolgozóknak egyaránt.

Köszönettel: Gáspárné Ali Júlia igh.

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.