Informatika verseny

BiTrió informatika csapatverseny 2018

Az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium idén is megrendezte a BiTrió Informatika csapatversenyt 2018. április 10-én. A versenyen 10 csapat képviseltette magát 2 kategóriában.

Az I. kategória résztvevői, a 7-8. osztályos tanulók, már a második alkalommal mérettették meg magukat. Iskolánkat Antal Tamás, Farkas Zalán és Molnár Gábor Lőrinc (8.b) képviselte, és III. helyezést értek el.

A feladatok az irodai szoftverek használatát kérték számon, szerepelt köztük szövegszerkesztés, prezentációkészítés és természetesen táblázatkezelés is. A feladatok idén is egymásra épültek a csapatversenyben, ezáltal tesztelték a versenyzők együttműködési képességét, miközben megtartotta fontos szerepét az egyéni tudás, a gyakorlatiság és a kreativitás is.

Gratulálunk nekik!