Papírgyűjtés

A Duparec Kft. 2018. évi tavaszi papírgyűjtésének eredményhirdetése

1. helyezett a mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskola majdnem 40.000 kg papírhulladékot gyűjtött, ami óriási teljesítmény. A képeken az az osztály látható éppen a tanévnyitón, amelyik az iskolán belül a legtöbbet gyűjtötte, átlagban fejenként 180 kg-ot!

A gyűjtött hulladékért kapott pénzből olyan könyveket és munkafüzeteket vásároltak, amelyek nem a tanterv előírásába tartoznak, de az ő oktatási rendszerükben szükséges. A befolyt összeg maradékát még nem költötték el, abból tableteket szeretnének venni.

A tortán kívül kuka formájú tolltartókat és Dupareces nyakpántokat kaptak ajándékba, amit a szeptember 22-i családi napon verseny keretében osztottak ki a diákok között.

A papírhulladék gyűjtésében a szülőknek óriási szerepe volt, és ezúton is szeretnénk megköszönni ezt a lelkes hozzáállást!

Forrás: https://www.facebook.com/duparec/photos/a.1171172999612926/2046497265413824/?type=3&theater