Erzsébet karácsony

Örömmel tájékoztatjuk Önöket arról, hogy iskolánk a 2018. évi családok éve alkalmából Erzsébet Karácsonyra benyújtott pályázatát elfogadták.

A pályázat keretében az iskolánk énekkarának tagjai – amint azt korábban aláírt szülői hozzájáruló nyilatkozatukban jelezték – budapesti Papp László Sportarénában megrendezésre kerülő ünnepi műsoron vehetnek részt (részletes program a www.erzsebettaborok.hu oldalon található).

Indulás: 2018. december 20-án, 14.00 órakor a Spar parkolójából a tanítást követően.

Várható visszaérkezés 22.00 és 23.00 óra között.

Öltözék: alakalomhoz illően (ünneplő nem kell, de iskolai jelvény igen), az időjárási viszonyoknak megfelelően.

A gyermekek tárgyi ajándékot kapnak, de az útra étkezésről gondoskodjanak. A részvétel ingyenes.

Mezőkövesd, 2018. december 4.

Iskolavezetés