Karácsonyi Hangverseny

Az iskolánkban 2018.12.18-án az Alapfokú Művészeti Iskola növendékei karácsonyi koncertet adtak. A koncert során 42 zeneiskolás, amelyből szinte minden előadó az iskolánk tanulója mutatta be tudását a népes hallgatóságnak. Gyönyörű és közismert dallamokat szólaltattak meg hangszereiken, mely elnyerte a közönség tetszését. Gyorsan elrepült az egy óra, melynek végén a közönség és az előadók együtt énekelték zongorakísérettel a népszerű „Szálljatok le karácsonyi angyalok c. dalt. Köszönjük a felkészítő tanárok, valamint tanítványaik színvonalas műsorát és önzetlen segítségét, amelynek eredménye a csillogó szemekben jelent meg a koncert során a hallgatóság körében.

A koncert segített, hogy lelkünket felemeljük és minél jobban ráhangolódjunk a közelgő ünnepekre.

 

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.