Lelki nap

2019. április 15-én, hétfőn tartottuk iskolánk húsvéti lelki napját. Az alsósok a tanítónénikkel töltötték, kézműves foglalkozásokkal, filmvetítéssel, keresztúttal.A felsősöknek osztályonként volt keresztút, valamint gyónási lehetőség.

A felsősöknek évfolyamonként egy-egy atya ttartott előadást. Az ötödik osztálynak Vizi János káplán atya, a 6. évfolyamnak Dr. Török László plébános úr, a hetedikeseknek Bakos Tamás atya, a Szent László templom káplánja, a nyolcadiknak Czhibere Zsolt káplán atya, az egri főplébániáról.

Fél 12 órakor az egész iskolának a Jézus szíve templomban közös misét tartottunk. A szentmisét Czibere Zsolt káplán atya celebrálta, koncelebrált Vizi János és Bakos Tamás káplán atyák.

Reméljük, diákjaink a lelki nap segítésével felkészültek a húsvéti ünnepekre.

 

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.