Ballagás

Nyolcadik osztályosaink ballagása 2019. június 15-én délután 4 órakor szentmisével kezdődött a Jézus szíve templomban. A két osztályból 45 tanulótól búcsúztunk. A szentmisét Vizi János káplán atya celebrálta. A szentmise végén rövid ünnepség után került sor az oklevelek, jutalomkönyvek átadására. A jutalmazottak névsora:

Sepsi Boglárka 8.a osztályos tanulónak példamutató magatartásáért, szorgalmáért, nyolcévi kitűnő tanulmányi eredményéért, a német nyelv, a helyesírás és a sport területén elért versenyeredményeiért és a közösségben végzett tevékenységéért díszoklevélben részesült. Természettudományos tárgyakban elért versenyeredményeiért Sipos Ferenc díjat kapott.

Tanulmányi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesült.

Dicsérő oklevélben részesült:

Ács Attila    8. a osztályos tanulónak nyolcévi példás szorgalmáért,  többévi kitűnő tanulmányi eredményéért. Tanulmányi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesült.

Fűtő Eszter 8.a osztályos tanulónak nyolcévi példás magatartásáért, szorgalmáért, jeles tanulmányi eredményéért, a gazdaságismereti versenyen elért eredményéért.

Jacsó Lilla 8.a osztályos tanulónak, példás magatartásáért, többévi jeles tanulmányi eredményéért, a rajzversenyeken elért eredményeiért, közösségi munkájáért.

Kaló Attila 8.a osztályos tanulónak nyolcévi példás szorgalmáért, jeles tanulmányi munkájáért, a sport területén elért többéves eredményeiért.

Mészáros Kristóf 8.a osztályos tanulónak nyolcévi példás szorgalmáért, többévi kitűnő tanulmányi eredményéért, az informatika-, a matematika- és  sportversenyeken elért eredményeiért. Tanulmányi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesült.

Németh Eszter 8.a osztályos tanulónak példamutató magatartásáért, szorgalmáért, jeles tanulmányi eredményéért, többéves énekkari munkájáért, a megyei csecsemőgondozó versenyen elért eredményéért.

Szemán Krisztina 8.a osztályos tanulónak nyolcévi példás magatartásáért, szorgalmáért, jeles tanulmányi eredményéért, többéves énekkari munkájáért, a gazdaságismeret és megyei csecsemőgondozó versenyen elért eredményeiért.

Aranyosi Vivien 8.b osztályos tanulónak nyolc évi példamutató magatartásáért és szorgalmáért, kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkájáért

Szécsényi Szonja 8.b osztályos tanulónak nyolc évi példamutató magatartásáért és szorgalmáért, több évi kitűnő tanulmányi és közösségi munkájáért. Tanulmányi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesült.

Sipeki Inez 8.b osztályos tanulónak nyolc évi példamutató magatartásáért és szorgalmáért, több évi kitűnő tanulmányi és közösségi munkájáért, a földrajz és csecsemőgondozási csapatversenyen elért eredményéért. Tanulmányi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesült.

Oklevélben részesült:

Balázs Enikő 8.b osztályos tanulónak nyolc évi példamutató magatartásáért, jeles tanulmányi, közösségi munkájáért és a német versenyeken elért eredményeiért.

Brunczel Borbála 8.b osztályos tanulónak jeles tanulmányi munkájáért, a földrajz és csecsemőgondozási csapatversenyen elért eredményeiért.

Nyitrai Csenge 8.b osztályos tanulónak példamutató magatartásáért, vers-és prózamondó versenyeken való sikeres szerepléséért, többéves énekkari munkájáért és a csecsemőgondozási csapatversenyen elért eredményéért.

Farkas Róza 8.b osztályos tanulónak példamutató szorgalmáért, többévi kitűnő tanulmányi és közösségi munkájáért, angol versenyeken való részvételéért.

Jacsó Virág Lara 8.b osztályos tanulónak kiemelkedő tanulmányi munkájáért, prózamondó versenyeken való részvételéért és a sportban elért eredményeiért.

Könyvjutalomban részesült:

8.a osztály: Ádám Bence, Bukta Lilla,  Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Máté Bálint, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Zakhar Vivien

8.b osztály: Árvai Lili, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Molnár Hunor, Nyeste Viktória, Reszegi Krisztián, Szajcz Bálint, Szikszai Máté

A képek a Mezőkövesdi Újság engedélyével a Mezőkövesd Online facebook oldalról származnak.