Tanévzáró

2019. június 20-án, pénteken volt iskolánkban a tanévzáró ünnepség. Délután 4 órakor kezdődő szentmisével (Te Deum) zártuk a tanévet. A szentmisét Dr. Török László plébános úr celebráltra, koncelebrált Vizi János káplán atya.

János atya prédikációjában többek között a Vakáció szóról elmélkedett. Töltsük hasznosan a nyári szünetet. A szentmise végén tanulóink, majd Nyeste István igazgató úr is elbúcsúzott János atyától, aki augusztus 1-től más szolgálati helyen folytatja kápláni tevékenységét.

Nyeste István beszédében elbúcsúzott két tanárnőtől is, Lanszkiné Donkó Márta igazgatóhelyettes asszony és Kovácsné Együd Ilona tanárnő is nyugdíjba vonul.

A szentmise után diákjaink osztályfőnökeikkel átvonultak az iskolába, ahol megkapták év végi bizonyítványaikat.

 

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.