Családi nap beszámoló

Szeptember 28-án az iskolánk tanulói, szüleikkel és pedagógusaikkal együtt vidám hangulatú Családi napon vettek részt. Különböző sportesemények, kézműves foglalkozások mellett gokart, ugrálóvár, ásványkiállítás és vásár, valamint kirakódóvásár várta az érdeklődőket. Köszönet a szülőknek a felajánlásokért.

Az alagsorban őszi hangulatot idéző mécsest lehetett készíteni. A saját tervezésű hűtőmágnes nagyon népszerű volt a kisebb gyermekek körében. Mások az iskoláról készült fotókból készítettek mágnest. A könyvtárban pólókat festettek, a számítógépes teremben pedig az informatika szakkörös tanítványok segítségével lego-robotokat próbálhattak ki az érdeklődők.

Sportversenyeken nagy létszámban vettek részt a versengeni kívánó tanulók és szülők (kézi- és kosárlabda, futball mérkőzések, csocsó-, ping pong-, biliárd verseny). A tornateremben az alsós tanulóknak és szüleiknek volt sorverseny.

A 7. osztályos tanulók élménybeszámolót tartottak szüleiknek az Erdélyben töltött tanulmányi kirándulásról.

Jövőre is várunk mindenkit a Családi napon!