Osztályaink 2019/2020

OSZTÁLYAINK a 2019/2020-as tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 7.c | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Napközis nevelő: Szerencsés Ágnes

Védőszent: 

Osztálynévsor: Benk Nándor Ferenc, Birinyi Vivien, Bollók Gergő, Demeter Hunor, Fajta Boglárka, Ferenc Hunor Attila, Fügedi Gréta, Hossó Levente, Kaló Gergő, Kis Balázs, Kiss Gábor, Kovács Bálint, Kovarszki Dániel, Kupai Panna, Molnár Martin Milán, Nagy Ádám Nimród, Nyitrai Julianna, Pető Bálint Ákos, Pinczés Gergely Botond, Sándor Botond, Sass Miklós, Sivák Sára, Szabó Nimród, Szász Petra Hédi, Tóth Adél, Vilmányi Ábel

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Napközis nevelő: Kis Beáta

Védőszent: 

Osztálynévsor: Barta Adrienn, Bencsik Balázs, Bencsik Balázs Imre, Csákány Dániel, Csoma Keyara, Csordorás Csenge, Csordorás Luca, Ferenczi Lenke, Kondás Dávid, Kosztrub Anna, Kövér Viktória, Mccarthy William Cedrik, Pataki Dániel, Póta Noémi, Schmidt Vivien, Sikó Lilla Zoé, Sipeki Ingrid, Stefanecz Rebeka, Váczi Ferenc Péter, Vig Marcell

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit
Napközis nevelő: Juhászné Derekas Judit

Védőszent: 

Osztálynévsor: Bencsik Méda, Daragó Fanni, Erdélyi Lenke, Giga Barbara, Hegedűs Luca, Juhász Áron, Kleszó Ákos, Kleszó Kökény Lenke, Kovács-Kelenik Marcell, Lénárt Noémi, Maróti Viktor, Molnár Gergely József, Németh Bíborka Anna, Palmer Ádám, Patai Péter, Roszkos Ambrus Ákos, Szabó Dénes, Szerencsés Áron, Tarcsa Viktória, Tómán József, Tóth András

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Napközis nevelő: Gáspárné Molnár Márta

Védőszent: 

Osztálynévsor: Baranyi Dávid, Csákány Balázs, Dohány Gergő, Fehérvári Csanád, Gáspár Anna Luca, Gregovszki Áron, Gulyás Viktor, Jacsó Bianka, Jártin Lara, Krasznai Sára, Orosz Zora Lilla, Rózsa Botond, Sipos István Hunor, Szecskó Boglárka, Szopkó Ádám, Török Soma Norbert, Vizdák Petra, Zana Zétény

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

Osztályfőnök: Bencsikné Madarász Erzsébet
Napközis nevelő: Molnárné Dózsa Alíz

Védőszent: Szent Margit

Osztálynévsor: Andrássy Hanna, Aranyosi Boglárka, Bajzát Hanna Márta, Bak Patrik, Baranyi Hanna, Brunczel Ágota, Fajta Bálint, Ferenczi Kornél, Gregóczki Dalma Petra, Karakó Blanka Dorka, Kiss Henrietta Ramóna, Lénárt Enikő, Máté Balázs, Novák Benjámin, Pap Otília, Régert András Tamás, Tóth Hanna, Zsiros Rihárd István

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter
Napközis nevelő: Kovácsné Murányi Edit

Védőszent: Szent István

Osztálynévsor: Berta Borka, Bóta Gréta, Bukta Balázs, Csoma Kitti, Csörgő Csaba János, Farkas Fanni, Farkas Gréta, Farkas Hanna, Farkas Viola, Fogas Dénes, Fügedi Nóra, Fügedi Regina, Fűtő Norbert, Jacsó Panna Flóra, Jókuti Bence, Kovács Kamilla, Kovács Martin, Kürti Lili Zsófia, Lakatos Bátor, Lengyel Zsombor, Pacza Levente, Pacza Máté, Pető Bence Dávid, Szegedi Blanka, Váczi Veronika

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Napközis nevelő: Papné Szlatki Ágnes

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Birinyi Dorka, Demeter Katalin, Farkas Dorina, Giga Szilvia, Góg Tamás, Gulyás Bende, Kis Kevin Gyula, Kovarszki Norbert, Krasznai Zoltán, Máté Zsófia, Michnyóczki Dávid, Molnár Csenge, Molnár Hanna, Molnár Nóra, Monoki Barnabás, Pap Zsuzsanna Mária, Patai Sára, Pelyhe Péter, Régert Zita Réka, Vizdák Vanda

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Napközis nevelő: Kleszóné Kántor Tímea

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Ádám Zsolt Bence, Bak Hédi, Bencze Viktória Evelin, Benk Dóra Orsolya, Besenyei Blanka, Bollók Róza, Csordorás Réka Zsuzsa, Dudás Gergő, Erdélyi Csenge, Fogarasi Anett, Godó Gergő Norbert, Gregovszki Zsombor, Hegedűs László Csaba, Hliva Kristóf, Ignácz Vajta, Kévés Kira Diána, Koós Máté, Kovács Rita, Kriston Dávid, Molnár Gréta, Molnár Mihály Máté, Nagygyörgy Bence, Sipeki Gábor, Sipos Csenge, Takács Zsombor, Tóth Bence

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

Osztályfőnök: Mező Gábor

Védőszent: Pietrelcinai Szent Pió atya

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Bencsik Milán, Brunczel Annamária, Bukta Laura, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Hajdu Szabolcs, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sári Barbara, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Béres Botond Áron, Dávid Benedek, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Hajdu Gréta Kinga, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Nagy Hanna, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

Osztályfőnök: Buktáné Csirmaz Mónika

Védőszent:  Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Dohány Anita, Farkas Jázmin, Fehérvári Hunor, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Alexander, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kondás Alexandra, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Kriston Éva, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Molnár Norina Málna, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Raffai Kamilla Katalin, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka, Vass Tímea, Vékony Dominik

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

Osztályfőnök: Sikó-Fehérvári Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Király Attila Bence, Kiss Izabella Valéria, Kiss Tamás, Kovács Luca Anna, Kozma Nikol, Kriston Kíra Daniella, Patai Anna, Rózsa Titanilla, Szajcz Kata, Tóth Barbara, Tóth Bianka, Tóth Zsanett, Vasas Ádám

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Fogas Márton, Hossó Vivien, Kada Róbert, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Pinczés Zsombor Gábor, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

7.c osztály

Osztályfőnök: Nyitrainé Gyenes Andrea

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dósa Gréta, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Iszlai Éva Rozália, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Tuza Regina, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

Osztályfőnök: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hák Anett, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Nyeste Roland, Pető Botond, Rozgonyi Patrik, Szilágyi Berill, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

Osztályfőnök: Kovács-Zelei Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Farkas Patrik, Fehér Noémi, Gábor Julianna Eliza, Iszlai Csaba András, Kardos Zsófia, Kis Levente, Kondás Elizabet, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Nagy István, Parlagi Lilla, Pék Boglárka, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta, Vass Kinga

Vissza a lap tetejére

image_pdfimage_print

A hozzászólások le vannak tiltva.