Ballagás 2020.

Ebben a tanévben a járványhelyzet miatt a törvényi rendelkezésének betartását vettük figyelembe a ballagás megszervezésénél, így 2020. június 13-án délelőtt 10 órakor kezdődő szentmise és ballagási ünnepség csak a tanulók jelenlétében, szülők nélkül zajlott le.

10 órakor szentmisével kezdődött az ünnepség, melyet Pintér Bálint atya celebrált. A szentmise után rövid műsorral búcsúztak a ballagó diákok, majd az Nyeste István igazgató úr búcsúzó beszéde és az oklevelek átadása következett.

Idei évben a Sipos Ferenc díjat Kovács Blanka 8.a osztályos, míg a Szent István díjat Dobos Gergely és Sipeki László 8.b osztályos tanulók kapták.

Gratulálunk nekik!

A ballagásról készült felvételt a Mezőkövesdi Városi TV és Gáspár Mátyás készítette.
Köszönet a munkájukért!