Beiratkozott első osztályosok névsora

A 2019/20-as tanévre iskolánkba beíratott első osztályosok névsora

1. a osztály

osztályfőnök: Keller Jánosné
napközis nevelő: Szerencsés Ágnes

  • Benk Nándor Ferenc
  • Birinyi Vivien
  • Bollók Gergő
  • Demeter Hunor
  • Fajta Boglárka
  • Ferenc Hunor Attila
  • Fügedi Gréta
  • Hossó Levente
  • Kaló Gergő
  • Kis Balázs
  • Kiss Gábor
  • Kovarszki Dániel
  • Kovács Bálint
  • Kupai Panna
  • Molnár Martin Milán
  • Nagy Ádám Nimród
  • Nyitrai Julianna
  • Pető Bálint Ákos
  • Pinczés Gergely Botond
  • Sándor Botond
  • Sass Miklós
  • Sivák Sára
  • Szabó Nimród
  • Szász Petra Hédi
  • Tóth Adél
  • Vilmányi Ábel

1. b osztály

osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
napközis nevelő: Kis Beáta

  • Barta Adrienn
  • Bencsik Balázs
  • Bencsik Balázs Imre
  • Búzás Szintia
  • Csákány Dániel
  • Csoma Keyara
  • Ferenczi Lenke
  • Kiss Kamilla
  • Kondás Dávid
  • Kosztrub Anna
  • Kövér Viktória
  • Mc Carthy William Cedrik
  • Pataki Dániel
  • Póta Noémi
  • Schmidt Vivien
  • Sipeki Ingrid
  • Sikó Lilla Zoé
  • Stefanecz Rebeka
  • Váczi Ferenc Péter
  • Vig Marcell



OSZTÁLYAINK a 2018/2019-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2018/2019-es tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 6.c | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit
Napközis nevelő: Juhászné Derekas Judit

Védőszent: 

Osztálynévsor: Bencsik Méda, Daragó Fanni, Erdélyi Lenke, Giga Barbara, Hegedűs Luca, Juhász Áron, Kerékgyártó Zsófia Margit, Kleszó Ákos, Kleszó Kökény Lenke, Kovács-Kelenik Marcell, Lénárt Noémi, Maróti Viktor, Molnár Gergely József, Németh Bíborka Anna, Palmer Ádám, Patai Péter, Roszkos Ambrus Ákos, Szabó Dénes, Szerencsés Áron, Tarcsa Viktória, Tómán József, Tóth András

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Napközis nevelő: Gáspárné Molnár Márta

Védőszent: 

Osztálynévsor: Baranyi Dávid, Csákány Balázs, Dohány Gergő, Gáspár Anna Luca, Gulyás Viktor, Jacsó Bianka, Jártin Lara, Krasznai Sára, Leemrijse Dominik Marcell, Orosz Zora Lilla, Rózsa Botond, Sipos István Hunor, Szecskó Boglárka, Szopkó Ádám, Török Soma Norbert, Vizdák Petra, Zana Zétény

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

Osztályfőnök: Bencsikné Madarász Erzsébet
Napközis nevelő: Ádám Attiláné

Védőszent: Szent Margit

Osztálynévsor: Andrássy Hanna, Aranyosi Boglárka, Bajzát Hanna Márta, Bak Patrik, Baranyi Hanna, Brunczel Ágota, Fajta Bálint, Ferenczi Kornél, Gregóczki Dalma Petra, Karakó Blanka Dorka, Kiss Henrietta Ramóna, Lénárt Enikő, Máté Balázs, Novák Benjámin, Pap Otília, Régert András Tamás, Tóth Hanna, Zsiros Rihárd István

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter
Napközis nevelő: Bencsik Sára

Védőszent: Szent István

Osztálynévsor: Berta Borka, Bóta Gréta, Bukta Balázs, Csoma Kitti, Csörgő Csaba János, Farkas Fanni, Farkas Gréta, Farkas Hanna, Farkas Viola, Fogas Dénes, Fügedi Nóra, Fügedi Regina, Fűtő Norbert, Jacsó Panna Flóra, Jókuti Bence, Kovács Kamilla, Kovács Martin, Kürti Lili Zsófia, Lakatos Bátor, Lengyel Zsombor, Pacza Levente, Pacza Máté, Pető Bence Dávid, Szegedi Blanka, Váczi Veronika

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Napközis nevelő: Apostol Anna

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Birinyi Dorka, Demeter Katalin, Farkas Dorina, Giga Szilvia, Gulyás Bende, Herczeg Enikő, Kis Kevin Gyula, Kovács Rita, Kovarszki Norbert, Krasznai Zoltán, Máté Zsófia, Molnár Csenge, Molnár Hanna, Molnár Nóra, Monoki Barnabás, Nagy Dáriusz Levente, Pap Zsuzsanna Mária, Patai Sára, Pelyhe Péter, Régert Zita Réka, Vizdák Vanda

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Napközis nevelő: Kis Beáta

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Ádám Zsolt Bence, Bak Hédi, Bencze Viktória Evelin, Besenyei Blanka, Bollók Róza, Dudás Gergő, Erdélyi Csenge, Fogarasi Anett, Godó Gergő Norbert, Hegedűs László Csaba, Hliva Kristóf, Ignácz Vajta, Kévés Kira Diána, Koós Máté, Molnár Gréta, Molnár Mihály Máté, Nagygyörgy Bence, Sipeki Gábor, Sipos Csenge, Takács Zsombor, Tóth Bence

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Napközis nevelő: Kleszóné Kántor Tímea

Védőszent: Pió atya

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Bencsik Milán, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Hajdu Szabolcs, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Napközis nevelő: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Hajdu Gréta Kinga, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Nagy Hanna, Nagygyörgy Ádám, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

Osztályfőnök: Buktáné Csirmaz Mónika

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Dohány Anita, Farkas Jázmin, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Alexander, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Herczeg Endre Zoltán, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kondás Alexandra, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Dávid, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Raffai Kamilla Katalin, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka, Vass Tímea, Vékony Dominik

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

Osztályfőnök: Sikó-Fehérvári Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Király Attila Bence, Kiss Izabella Valéria, Kiss Tamás, Kovács Luca Anna, Kozma Nikol, Kriston Kíra Daniella, Molnár Lilla, Patai Anna, Rózsa Titanilla, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Barbara, Tóth Bianka, Tóth Zsanett, Vasas Ádám

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Fogas Márton, Hossó Vivien, Kada Róbert, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

6.c osztály

Osztályfőnök: Nyitrainé Gyenes Andrea

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dósa Gréta, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Iszlai Éva Rozália, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

Osztályfőnök: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hák Anett, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szilágyi Berill, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

Osztályfőnök: Kovács-Zelei Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Farkas Patrik, Fehér Noémi, Iszlai Csaba András, Kardos Zsófia, Kis Levente, Kondás Elizabet, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Nagy István, Parlagi Lilla, Pék Boglárka, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta, Vass Kinga

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Barankai Valentin, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre herceg

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Hajdu Kitti Amanda, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére




OSZTÁLYAINK a 2017/2018-as tanévben

OSZTÁLYAINK a 2017/2018-as tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 5.c | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné

Védőszent: Szent Margit

Osztálynévsor: Andrássy Hanna, Aranyosi Boglárka, Bajzát Hanna Márta, Bak Patrik, Baranyi Hanna, Brunczel Ágota, Fajta Bálint, Ferenczi Kornél, Gáspár Ádám Attila, Gáspár Julianna, Gregóczki Dalma Petra, Karakó Blanka Dorka, Kiss Henrietta Ramóna, Máté Balázs, Novák Benjámin, Pap Otília, Régert András, Schmidt Petra, Tóth Hanna, Török Soma Norbert, Zsiros Rihárd István

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter

Védőszent: Szent István

Osztálynévsor: Berta Borka, Bóta Gréta, Bukta Balázs, Csoma Kitti, Csörgő Csaba János, Farkas Fanni, Farkas Gréta, Farkas Hanna, Farkas Viola, Fogas Dénes, Fügedi Nóra, Fügedi Regina, Fűtő Norbert, Jacsó Panna Flóra, Jókuti Bence, Kovács Kamilla, Kovács Martin, Kürti Lili Zsófia, Lakatos Bátor, Lengyel Zsombor, Pacza Levente, Pacza Máté, Pető Bence Dávid, Szegedi Blanka, Váczi Veronika

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Birinyi Dorka, Demeter Katalin, Farkas Dorina, Giga Szilvia, Gulyás Bende, Herczeg Enikő, Kis Kevin Gyula, Kovács Rita, Kovarszki Norbert, Krasznai Zoltán, Máté Zsófia, Molnár Csenge, Molnár Hanna, Molnár László Zoltán, Molnár Nóra, Monoki Barnabás, Nagy Dáriusz Levente, Pap Zsuzsanna Mária, Patai Sára, Pelyhe Péter, Régert Zita Réka, Vizdák Vanda

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Ádám Zsolt Bence, Bak Hédi, Bencze Viktória Evelin, Besenyei Blanka, Bollók Róza, Dudás Gergő, Erdélyi Csenge, Fogarasi Anett, Godó Gergő Norbert, Hegedűs László Csaba, Hliva Kristóf, Ignácz Vajta, Kévés Kira Diána, Koós Máté, Molnár Gréta, Molnár Mihály Máté, Nagygyörgy Bence, Sipeki Gábor, Sipos Csenge, Takács Zsombor

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent: Pió atya

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Bencsik Milán, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Hajdu Szabolcs, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Nagy Hanna, Nagygyörgy Ádám, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Farkas Jázmin, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Alexander, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csató Annamária, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Herczeg Endre Zoltán, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kondás Alexandra, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Dávid, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Révész Rudolf Flórián, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

Osztályfőnök: Sikó-Fehérvári Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Király Attila Bence, Kiss Izabella Valéria, Kovács Luca Anna, Kozma Nikol, Kriston Kíra Daniella, Molnár Lilla, Patai Anna, Rózsa Titanilla, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Bianka, Tóth Zsanett

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Fogas Márton, Hossó Vivien, Kada Róbert, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

5.c osztály

Osztályfőnök: Nyitrainé Gyenes Andrea

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dósa Gréta, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Iszlai Éva Rozália, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Lentsch Míra, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

Osztályfőnök: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dávid Dorka, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hák Anett, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szabó Géza, Szekeres Emma, Szilágyi Berill, Szolomájer Leila, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

Osztályfőnök: Kovács-Zelei Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Barta Laura, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Farkas Patrik, Fehér Noémi, Fügedi Janka, Iszlai Csaba András, Kardos Zsófia, Kis Levente, Kondás Elizabet, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Ludányi Aliz, Nagy István, Parlagi Lilla, Pázmándi Lili, Pázmándi Panna, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Barankai Valentin, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre herceg

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Csikó Valentina Evelin, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

Osztályfőnök: Mező Gábor

Védőszent: Szent II. János Pál

Osztálynévsor: Baranyi Lilla, Bonta Vivien, Csató Martin, Dobos Lilla, Farkas Márió, Gál Benjámin, Horváth Zoltán, Izsóf János, Janka Boáz András, Kis Patrik, Kiss Péter, Krasznai Dániel, Mező Bence, Mizser Ramóna, Nagy Luca Rebeka, Németh Balázs Ákos, Novák Péter, Reszegi Dominik István, Rózsa Levente, Sárosi Balázs, Szemán Szilvia, Takács Rebeka, Titkó Flóra Ilona, Tómán Péter, Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás, Barzsó Réka, Bencsik Bianka, Dudás Kinga Viktória, Farkas Zalán, Gyenes Balázs, Hazadi Erika, Hegedűs Tibor, Ináncsi Bálint, Ispán Gergő Sándor, Juhász Attila, Juhász Balázs, Jurászik Márk Dávid, Kis-Csabai Nóra, Marián Dávid, Molnár Gábor Lőrinc, Schrádi Viktória, Toldi Attila János

Vissza a lap tetejére




OSZTÁLYAINK a 2016/2017-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2016/2017-es tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b4.a | 4.b | 4.c | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

osztaly2016_1a

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna

Védőszent:

Osztálynévsor: Birinyi Dorka, Demeter Katalin, Farkas Dorina, Giga Szilvia, Gulyás Bende, Kiss Kevin Gyula, Kovács Rita, Kovarszki Norbert, Krasznai Zoltán, Máté Zsófia, Molnár Csenge, Molnár Hanna, Molnár Károly, Molnár Nóra, Monoki Barnabás, Pap Zsuzsanna Mária, Patai Sára, Régert Zita Réka, Tóth Pál Levente, Vizdák Vanda

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

osztaly2016_1b

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent:

Osztálynévsor: Ádám Zsolt Bence, Bencze Viktória Evelin, Besenyei Blanka, Bollók Róza, Dudás Gergő, Erdélyi Csenge, Fogarasi Anett, Godó Gergő Norbert, Hegedűs László Csaba, Hliva Kristóf, Ignácz Vajta, Keszi Sebestyén, Kévés Kira Diána, Koós Máté, Molnár Gréta, Molnár Mihály Máté, Nagygyörgy Bence, Sipeki Gábor, Takács Zsombor

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

osztaly2016_2a

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent:

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Hajdu Szabolcs, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

osztaly2016_2b

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: Boldog Kalkuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Bencsik Milán, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Nagygyörgy Ádám, Nagy Hanna, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

osztaly2016_3a

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Farkas Jázmin, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

osztaly2016_3b

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csató Annamária, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kondás Alexandra, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Révész Rudolf Flórián, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

osztaly2016_4a

Osztályfőnök: Erős Ferencné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Bán Bernadett, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Érdi János, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Kertész Daniella, Keszi Csongor, Király Attila Bence, Kovács Luca Anna, Kriston Kíra Daniella, Molnár Blanka, Molnár Lilla, Nagy Ákos, Patai Anna, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Bianka, Tóth Zsanett, Vinter Gréta

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

osztaly2016_4b

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Hossó Vivien, Kada Róbert, Kókai Adrián István, Kollár Dominik, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Puzsár Júlia, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

4.c osztály

osztaly2016_4c

Osztályfőnök: Kis Beáta

Védőszent: Boldog Kalkuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

osztaly2016_5a

Osztályfőnök: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dávid Dorka, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hák Anett, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szabó Géza, Szekeres Emma, Szilágyi Berill, Szolomájer Leila, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

osztaly2016_5b

Osztályfőnök: Kovács Zelei Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Barta Laura, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Fehér Noémi, Fügedi Janka, Iszlai Csaba András, Kardos Zsófia, Kis Levente, Kondás Elizabet, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Ludányi Aliz, Molnár Lili, Nagy István, Parlagi Lilla, Pázmándi Lili, Pázmándi Panna, Prokai Lázár, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

osztaly2016_6a

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Barankai Valentin, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kaló István Bence, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Pajtók Csanád, Roszkos Orsolya Réka, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Szolomájer Nándor Zsolt, Tóth Dorottya, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

osztaly2016_6b

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Császár Tamás, Csikó Valentina Evelin, Dudás Anna, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Lanczki Veronika, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Nagy Natália, Németh Liliom, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

osztaly2016_7a

Osztályfőnök: Mező Gábor

Védőszent: Szent II. János Pál

Osztálynévsor: Baranyi Lilla, Bonta Vivien, Dobos Lilla, Farkas Márió, Gál Benjámin, Horváth Zoltán, Izsóf János, Janka Boáz András, Kis Patrik, Kiss Péter, Krasznai Dániel, Mező Bence, Mizser Ramóna, Nagy Luca Rebeka, Németh Balázs Ákos, Novák Péter, Reszegi Dominik István, Rózsa Levente, Sárosi Balázs, Szemán Szilvia, Takács Rebeka, Titkó Flóra Ilona, Tómán Péter, Tuza Bálint Zoltán, Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

osztaly2016_7b

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás, Barzsó Réka, Bencsik Bianka, Dudás Kinga Viktória, Farkas Zalán, Gyenes Balázs, Hazadi Erika, Hegedűs Tibor, Ináncsi Bálint, Ispán Gergő Sándor, Juhász Attila, Juhász Balázs, Jurászik Márk Dávid, Kis-Csabai Nóra, Kókai Benjámin, Marián Dávid, Molnár Gábor Lőrinc, Pólik Boldizsár, Schrádi Viktória

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

osztaly2016_8a

Osztályfőnök: Nyesténé Gáspár Mariann

Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Ágoston, Boldizsár Lilla, Bukta Benedek, Császár Csaba, Dobos Anna, Dorogi Enikő, Fodor Balázs, Ignácz Botond, Karuczka Andrea, Kiss Laura, Lénárt Eszter, Máté Hanna, Mirkóczki Máté, Molnár Károly Gábor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Márton, Nemes Zoltán Árpád, Nyeste Viktória Izabella, Nyitrai Boglárka, Rajna Eszter, Szabó Viktor, Széll Gábor

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

osztaly2016_8b

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Beraxa Olivér, Botos Bernadett, Farkas Bence, Farkas Huba, Gáspár Emese, Homonyik Eliza, Horváth Fanni, Juhász Mónika Dóra, Kaló Kristóf, Lukács Albert Loránd, Mádli Márk Alexander, Munkácsi Tímea, Pinczés Csongor Tamás, Puzsár István, Sáth Bence Péter, Sáth Kata, Somogyi Patrik, Szilágyi Nikolett

Vissza a lap tetejére




Osztályaink 2015/16

OSZTÁLYAINK a 2015/2016-os tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 3.c | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

1a_osztaly

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent:

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1b_osztaly

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: Boldog Kalkuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Bencsik Milán, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Lakatos Norina, Molnár Károly, Nagygyörgy Ádám, Nagy Hanna, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Polgár Dominik, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2a_osztaly

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Farkas Jázmin, Fügedi Gábor, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2b_osztaly

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csató Annamária, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Körösztös Csaba, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Révész Rudolf Flórián, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka, Váradi Jázmin

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3a_osztaly

Osztályfőnök: Kelenföldi Zsófia

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Bán Bernadett, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Érdi János, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Kertész Daniella, Keszi Csongor, Király Attila Bence, Kiss Szabolcs, Kovács Luca Anna, Kriston Kíra Daniella, Molnár Lilla, Nagy Ákos, Patai Anna, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Bianka, Tóth Zsanett, Vinter Gréta

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3b_osztaly

Osztályfőnök::Gálné Fekete Eszter

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Hossó Vivien, Kada Róbert, Kollár Dominik, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Puzsár Júlia, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

3.c osztály

3c_osztaly

Osztályfőnök: Kis Beáta

Védőszent: Boldog Kalkuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4a_osztaly

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dávid Dorka, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Blanka, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Németh Zsófia, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szabó Géza, Szilágyi Berill, Szolomájer Leila, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4b_osztaly

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Árvai Levente, Barta Laura, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Fehér Noémi, Fügedi Janka, Kardos Zsófia, Kis Levente, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Ludányi Aliz, Nagygyörgy Lili, Nagy István, Parlagi Lilla, Pázmándi Lili, Pázmándi Panna, Prokai Lázár, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta, Tóth Dorina

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5a_osztaly

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kaló István Bence, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Pajtók Csanád, Roszkos Orsolya Réka, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Donát, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Szolomájer Nándor Zsolt, Tóth Dorottya, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5b_osztaly

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Császár Tamás, Dudás Anna, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Lanczki Veronika, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Molnár Lili, Nagy Natália, Németh Liliom, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6a_osztalyOsztályfőnök: Mező Gábor

Védőszent: Szent II. János Pál

Osztálynévsor: Baranyi Lilla, Bonta Vivien, Dobos Lilla, Farkas Márió, Gál Benjámin, Horváth Zoltán, Janka Boáz András, Kis Patrik, Kiss Péter, Krasznai Dániel, Mező Bence, Mizser Ramóna, Nagy Luca Rebeka, Németh Balázs Ákos, Novák Péter, Reszegi Dominik István, Rózsa Levente, Sárosi Balázs, Szemán Orsolya, Szemán Szilvia, Takács Rebeka, Titkó Flóra Ilona, Tómán Péter, Tóth Vilmos, Tuza Bálint Zoltán, Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6b_osztaly

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás, Barta Levente, Barzsó Réka, Bencsik Bianka, Csikó Valentina Evelin, Dudás Kinga Viktória, Farkas Zalán, Guba József, Gyenes Balázs, Hazadi Erika, Hegedűs Tibor, Ináncsi Bálint, Ispán Gergő Sándor, Juhász Attila, Juhász Balázs, Jurászik Márk Dávid, Kis-Csabai Nóra, Lecső Márk, Marián Dávid, Melczer Nóra, Molnár Gábor Lőrinc, Ongai Ábel, Pólik Boldizsár, Schrádi Viktória

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7a_osztaly

Osztályfőnök: Nyesténé Gáspár Marianna

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Agócs Ágoston, Boldizsár Lilla, Bukta Benedek, Császár Csaba, Dobos Anna, Dorogi Enikő, Fodor Balázs, Ignácz Botond, Karuczka Andrea, Kiss Laura, Lénárt Eszter, Máté Hanna, Mirkóczki Máté, Molnár Károly Gábor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Márton, Nemes Zoltán Árpád, Nyeste Viktória Izabella, Nyitrai Boglárka, Rajna Eszter, Szabó Viktor, Széll Gábor

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7b_osztaly

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Beraxa Olivér, Botos Bernadett, Farkas Bence, Farkas Huba, Gáspár Emese, Homonyik Eliza, Horváth Fanni, Juhász Mónika Dóra, Kaló Kristóf, Lukács Albert Loránd, Mádli Márk Alexander, Munkácsi Tímea, Pinczés Csongor Tamás, Puzsár István, Rácz Napsugár, Sáth Bence Péter, Sáth Kata, Somogyi Patrik, Szilágyi Nikolett

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8a_osztaly

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné

Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva, Ádám Katalin, Bajzáth Márton Benjámin, Csiki Gréta, Egyed Botond Dárius, Hajdu Attila, Hlavati Barbara Magdolna, Hlavati Veronika, Kertész Anasztázia, Lévai Dávid, Marczis Dóra, Mészáros Lili Anna, Nagy Réka Dorottya, Orosz Kata, Panyi Zsuzsanna, Pap Katalin Tünde, Pap Máté, Sallai Martin, Szilágyi Demetria, Tóth József Csanád, Vadászi Bertalan, Vadászi Virág Katalin, Varga Péter István

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8b_osztaly

Osztályfőnök: Plank Gábor

Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara, Cserei Szilvia, Farkas Stefánia, Fehér Veronika Noémi, Godó Ivett, Jakab Dominika, Kardos Eszter, Kecskés Enikő, Kelemen Júlia, Koncz Martin, Kosztrub Dominik Márk, Kőrösi Maja, Szabó Klaudia, Szőllősi István Péter, Török Kristóf Áron, Urbán Viktória, Zsámba Éva

Vissza a lap tetejére




Beiratkozott első osztályosok

2015/16-os tanévre iskolánkba beiratkozott gyerekek osztálybeosztása.

A leendő első osztályosok szüleinek 2015. május 29-én 17 órakor szülői értekezletet tartunk az iskolában. A szülői értekezletre kérünk ingyenes, kedvezményes étkezés jogosultságát igazoló dokumentumot azoktól, akik erre jogosultak.

1.a osztály, Keller Jánosné

1.b osztály, Mezeiné Tóth Ágnes

  1. Ádám Balázs
  2. Brunczel Annamária
  3. Csufor Norina
  4. Daragó Lili
  5. Farkas Bence
  6. Ferenc Alma Réka
  7. Kévés Dávid János
  8. Kis Richárd
  9. Kleszó Máté
  10. Kovács Hunor
  11. Lanszki Evelin
  12. Lénárt Fanni
  13. Lévai Máté
  14. Máté Kolos
  15. Megyesi Roland
  16. Molnár Csenge
  17. Németh Bálint
  18. Németh Péter
  19. Pap Dániel Bence
  20. Papp Zsombor Sólyom
  21. Roszkos András Milán
  22. Sereg Laura
  23. Szász Réka Lili
  24. Vilmányi Emma
  1. Abuczki Lívia
  2. Bencsik Boglárka Lili
  3. Bencsik Milán
  4. Béres Botond Áron
  5. Bukta Bálint
  6. Dohány Péter
  7. Ferenczi Fanni
  8. Hagyacki Jázmin
  9. Juhász Ágoston
  10. Juhász Áron
  11. Juhász Flóra Sára
  12. Korpás Róbert Rafael
  13. Kriston Júlia
  14. Kuzsmiczky Nóra
  15. Molnár Károly
  16. Nagy Hanna
  17. Nagygyörgy Ádám
  18. Ongai Blanka
  19. Pataki Dorina
  20. Pázmándi Bence
  21. Pető Zétény
  22. Polgár Dominik
  23. Sallai Kornél
  24. Vajda Vanda Gitta



Első iskolaévem

Elkészültek az idei első iskolaév fotói iskolánk első osztályos tanulóiról. A képeket Koncz László készítette.

1. a osztály

1. a csoportkép

1.b osztály

1.b csoportkép

 




2013. szeptember 18.: Első osztályosok – 1.C osztály

Elkészültek az első osztályosok osztályképei. A képeket Koncz László készítette.




2013. szeptember 18.: Első osztályosok – 1.B osztály

Elkészültek az első osztályosok osztályképei. A képeket Koncz László készítette.




2013. szeptember 18.: Első osztályosok – 1.A osztály

Elkészültek az első osztályosok osztályképei. A képeket Koncz László készítette.




Osztályaink a 2013/14-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2013/2014-es tanévben

1.a | 1.b | 1.c | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

1.a osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné

Védőszent:

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn; Bán Bernadett; Biró Botond; Boldizsár Zsófia; Brunczel András; Demeter Barnabás; Dobre László; Fűtő Bence János; Gál Boglárka; Horváth Áron; Juhász Ádám; Kertész Daniella; Keszi Csongor; Király Attila Bence; Kiss Szabolcs; Kovács Luca Anna; Kriston Kíra Daniella; Molnár Lilla; Nagy Ákos; Patai Anna; Stefán József Kristóf; Szajcz Kata; Tóth Zsanett; Vinter Gréta

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.b osztály

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter

Védőszent:

Osztálynévsor: Aranyosi Léna; Barzsó Zalán; Bencsik Karina; Benke Leila Anna; Bodnár Linda; Csörgő Csilla Lilla; Dienes János; Eged Zsófia; Farkas Barbara; Farkas Máté; Fazekas Csilla; Firkola Zsófia; Hossó Vivien; Kada Róbert; Koncz Benedek; Monoki Kata Kamilla; Nagy Eszter Emma; Pangyelka Eliza; Pinczés Zsombor Gábor; Puzsár Júlia; Schmidt Viktória; Somogyi Tibor; Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

1.c osztály

1.c osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta

Védőszent:

Osztálynévsor: Ádám Fanni; Bacsi József; Balázs Dominik; Bozsik Ádám Botond; Csirmaz Gergely; Csótó Laura; Dudás Gabriella; Fényes Csillag Freja; Fodor Viktória; Gyenes Viktória; Karuczka Zsolt; Kovarszki Pál; Lakatos Viktória Dzsesszika; Liptai Gréta; Nagy Leila; Pálhegyi Lajos Levente; Schrádi Regina; Tuza Regina; Varga Csenge; Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna; Bollók Alexandra; Dávid Dorka; Dohány Donát; Firkola Eszter; Gáspár Zsófia; Hazadi Krisztina; Kádár Ákos; Kaló Mónika; Karanyicz Barbara; Kovács Blanka; Lakatos Béla László; Megyesi Bálint; Mogyorósi Zoltán; Molnár Blanka; Molnár Katalin; Murányi Dominika; Németh Zsófia; Nyeste Roland; Pető Botond; Szilágyi Berill; Szolomájer Leila; Tóth Dávid; Zelei Vivien

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.b osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő; Árvai Levente; Barta Laura; Barta Lili Anna; Bartók Zsolt; Doba Hajnalka; Dobos Barnabás; Dohány Tímea; Fehér Noémi; Fügedi Janka; Kardos Zsófia; Kis Levente; Korpa István; Kovács Marcell; Kriston Gergely; Kriston Kornél Csaba; Kriston Ronald Martin; Ludányi Alíz; Nagy István; Nagygyörgy Lili; Parlagi Lilla; Pázmándi Lili; Pázmándi Panna; Prokai Lázár; Sipeki László; Szegedi Bianka; Takács Bence; Takács Gréta; Tóth Dorina; Tőzsér Dániel

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila; Ádám Bence; Bukta Lilla; Busa Kristóf Péter; Dósa Blanka; Fűtő Eszter; Jacsó Borbála; Jacsó Lilla; Kaló Attila; Kaló István Bence; Kovács István Gábor; Lévai Levente; Lévai Tamás Benjámin; Máté Bálint ; Mészáros Kristóf; Mirkóczki Fanni; Németh Eszter; Nyeste Huba; Pajtók Csanád; Roszkos Orsolya Réka; Sepsi Boglárka; Somogyi Rajmund; Szabó Zétény; Szemán Krisztina; Szepesi Balázs; Szolomájer Nándor Zsolt; Tóth Dorottya; Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien; Árvai Lili; Balázs Enikő; Brunczel Borbála; Bukta Zalán; Császár Tamás; Dudás Anna; Dusza Dávid; Farkas Kitti; Farkas Róza; Jacsó Virág Lara; Juhász Bálint; Kelemen Dániel; Kovács Gábor Bendegúz; Kovács Norman; Kuzsmiczky Péter; Lanczki Veronika; Marczis Nóra; Molnár Lili; Nagy Natália; Németh Liliom; Nyeste Viktória; Nyitrai Csenge; Reszegi Krisztián; Sipeki Inez; Szabó Alexandra; Szajcz Bálint; Szécsényi Szonja; Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.a osztály

Osztályfőnök: Buktáné Csirmaz Mónika

Védőszent: Boldog II. János Pál

Osztálynévsor: Dobos Lilla; Farkas Márió; Gál Benjámin; Janka Boáz András; Kerékgyártó Kitti Amanda; Kiss Péter; Krasznai Dániel; Mizser Ramóna; Nagy Luca Rebeka; Novák Péter; Pető Tünde; Reszegi Dominik István; Sárosi Balázs; Schmidt Róbert; Szemán Donát; Szemán Szilvia; Titkó Flóra Ilona; Tóth Vilmos; Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás; Barta Levente; Barzsó Réka; Bencsik Bianka; Dudás Kinga Viktória; Farkas Zalán; Guba József; Gyenes Balázs; Hazadi Erika; Ináncsi Bálint; Juhász Attila; Jurászik Márk Dávid; Kis-Csabai Nóra; Lecső Márk; Marián Dávid; Melczer Nóra; Németh Anna; Nyeste Szabolcs Bence; Ongai Ábel; Pólik Boldizsár; Schrádi Viktória; Udud Hajnalka

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.a osztály

Osztályfőnök: Nyesténé Gáspár Marianna

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Agócs Ágoston; Boldizsár Lilla; Bukta Benedek; Császár Csaba; Dobos Anna; Dorogi Enikő; Fodor Balázs; Guba Veronika; Ignácz Botond; Karuczka Andrea; Kis Hanna Róza; Kiss Laura; Lanczki Péter; Lénárt Eszter; Máté Hanna; Mirkóczki Máté; Molnár Károly Gábor; Molnár Zsuzsanna; Nagy Bíborka; Nagy Márton; Nemes Zoltán Árpád; Nyeste Viktória Izabella; Nyitrai Boglárka; Rajna Eszter; Szabó Viktor; Széll Gábor

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.b osztály

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Benke Márk; Beraxa Oliver; Besenyei Ádám; Botos Bernadett; Csikó Valentina; Csomós Dominik; Farkas Bence; Farkas Huba; Gáspár Emese; Hajdu Barbara; Homonyik Eliza; Horváth Fanni; Juhász Mónika Dóra; Kaló Kristóf; Krajnyák Barbara; Ludányi Adél; Lukács Albert Loránd; Mádli Márk Alexander; Munkácsi Tímea; Pinczés Csombor Tamás; Puzsár István; Sáth Bence Péter; Sáth Kata; Somogyi Patrik; Szilágyi Nikolett; Takács Milán; Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.a osztályOsztályfőnök: Fehérvári Dénesné

Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva; Ádám Katalin; Bajzáth Márton Benjámin; Csiki Gréta; Egyed Botond Dárius; Hajdú Attila; Hlavati Barbara Magdolna; Hlavati Veronika; Kertész Anasztázia; Kovács Norbert; Lévai Dávid; Marczis Dóra; Mészáros Lili Anna; Orosz Kata; Panyi Zsuzsanna; Pap Katalin Tünde; Pap Máté; Sallai Martin; Szilágyi Demetria; Tóth József Csanád; Vadászi Bertalan; Vadászi Virág Katalin; Varga Péter István; Nagy Réka Dorottya

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.b osztály

Osztályfőnök: Plank Gábor

Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor:Bartók Barbara; Cserei Szilvia; Farkas Stefánia; Fehér Veronika Noémi; Godó Ivett; Guba Bálint; Jakab Dominika; Kardos Eszter; Kecskés Enikő; Kelemen Júlia; Kosztrub Dominik Márk; Kőrösi Maja; Magyar Alexandra; Molnár Friderika Nikoletta; Nyeste Luca; Pap Liliána Katica; Szabó Klaudia; Szepesi Ádám; Szilvási Gergő; Szlávik Ádám Máté; Tóth Antónia; Tóth Inesz Jázmin; Török Kristóf Áron; Urbán Viktória; Zsámba Éva

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.a osztály

Osztályfőnök:Tóth Viktória

Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Bencsik Dalma; Berta Kristóf; Bíró Bence; Borúzs Barbara Panna; Dósa Noémi; Fehér Máté; Fügedi Eszter; Fülöp Anna; Hodák Kristóf; Kis Marcell; Kis-Csabai Dávid; Kosztrub Vanda; Kovács Patrik; Kriston Nikolett; Mirkóczki Klaudia; Nagy Mátyás; Nyitrai Gergő; Schrádi Réka; Varga András; Varga Levente; Varga Réka; Vaszilkó Bence; Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit

Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura Anna; Balázs Barbara; Baracskai Noémi; Bozsik István Márk; Dávid Buda; Dávid Márton; Fléner Sylvia; Gáspár Bence Ferenc; Gyenes Botond; Hajdu Ivett; Hajdu Nóra; Jacsó Nikolett; Juhász Emese; Köteles János; Lázár Benedek; Lázár Endre; Molnár Miklós; Panyi Anett; Póta Martin Csaba; Reszegi Virág; Szilágyi Miklós; Szalay Zoltán Martin

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.a osztály

Osztályfőnök: Kriston Gáspárné

Védőszent: Assisi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota; Erős Lúcia; Fényes Alexa; Gönczi Anna Daniella; Kardos Balázs; Kecskés Nikoletta; Kispál Enikő; Kiss Bálint; Kiss László; Kleszó Szilvia; Lokonszki Márk; Magyar Gyula József; Mezei Hajnalka; Mezei Mónika; Nagy Norman; Pap Kristóf; Pongrácz Szilvia; Szalóki Gergő Lajos; Vámos Lilla Laura; Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.b osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt; Barta Bence; Barzsó Eszter; Csörgő Péter; Dávid Botond; Egyed Patrik; Guba Lili; Guba Virág; Hajdu Gréta; Kada Dániel; Kádár Balázs; Kovács Judit; Kovács Roland; Lázár Melinda; Murányi Boglárka; Murányi Tímea; Németi Nikoletta; Pólik Pál; Sipeki Tamás; Szekeres Alíz; Takács Erzsébet; Tóth Tímea Viktória; Vámos Gergő; Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére




Osztályaink a 2012/2013-as tanévben

OSZTÁLYAINK a 2012/2013-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

1.a osztály

1.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsa
Védőszent: –

Osztálynévsor: Abóczki Levente; Abuczki Laura Anna; Bollók Alexandra; Dávid Dorka; Dohány Donát; Firkola Eszter; Gáspár Zsófia; Hazadi Krisztina; Kádár Ákos; Kaló Mónika; Karanyicz Barbara; Kovács Blanka; Lakatos Béla László; Megyesi Bálint; Mogyorósi Zoltán; Molnár Blanka; Molnár Katalin; Murányi Dominika; Németh Zsófia; Nyeste Roland; Pető Botond; Szilágyi Berill; Szolomájer Leila; Tóth Dávid; Zelei Vivien;

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Ács Gergő; Árvai Levente; Barta Laura; Barta Lili Anna; Bartók Zsolt; Doba Hajnalka; Dobos Barnabás; Dohány Tímea; Fehér Noémi; Fügedi Janka; Kardos Zsófia; Kis Levente; Korpa István; Kovács Marcell; Kriston Gergely; Kriston Kornél Csaba; Kriston Ronald Martin; Ludányi Alíz; Nagy István; Nagygyörgy Lili; Parlagi Lilla; Pázmándi Lili; Pázmándi Panna; Prokai Lázár; Sipeki László; Szegedi  Bianka; Takács Bence; Takács Gréta; Tóth Dorina; Tőzsér Dániel;

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor:Ács Attila; Ádám Bence; Bukta Lilla; Busa Kristóf Péter; Dósa Blanka; Fűtő Eszter; Jacsó Borbála; Jacsó Lilla; Kaló Attila; Kaló István Bence; Kovács István Gábor; Kriston Martina; Lévai Levente; Lévai Tamás Benjámin; Máté Bálint ; Mészáros Kristóf; Mirkóczki Fanni; Németh Eszter; Nyeste Huba; Pajtók Csanád; Répási Ádám; Roszkos Orsolya Réka; Sepsi Boglárka; Somogyi Rajmund; Szabó Zétény; Szemán Krisztina; Szepesi Balázs; Szolomájer Nándor Zsolt; Tóth Dorottya; Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor:Aranyosi Vivien; Árvai Lili; Balázs Enikő; Bözödi Anna; Brunczel Borbála; Bukta Zalán; Császár Tamás; Dudás Anna; Dusza Dávid; Farkas Kitti; Farkas Róza; Jacsó Virág Lara; Juhász Bálint; Kelemen Dániel; Kovács Gábor Bendegúz; Kovács Norman; Kuzsmiczky Péter; Lanczki Veronika; Marczis Nóra; Molnár Lili; Nagy Natália; Németh Liliom; Nyeste Viktória; Nyitrai Csenge; Reszegi Krisztián; Sipeki Inez; Szabó Alexandra; Szajcz Bálint; Szécsényi Szonja; Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: Boldog II. János Pál

Osztálynévsor: Dobos Lilla; Farkas Márió; Gál Benjámin; Janka Boáz András; Kerékgyártó Kitti Amanda; Kiss Péter; Krasznai Dániel; Mizser Ramóna; Nagy Luca Rebeka; Novák Péter; Pető Tünde; Reszegi Dominik István; Sárosi Balázs; Schmidt Róbert; Szemán Donát; Szemán Szilvia; Titkó Flóra Ilona; Tóth Vilmos; Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent:Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás; Barta Levente; Barzsó Réka; Bencsik Bianka; Dudás Kinga Viktória; Farkas Zalán; Guba József; Gyenes Balázs; Hazadi Erika; Ináncsi Bálint; Jurászik Márk Dávid; Kis-Csabai Nóra; Lecső Márk; Marián Dávid; Németh Anna; Nyeste Szabolcs Bence; Ongai Ábel; Pólik Boldizsár; Udud Hajnalka

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Agócs Ágoston; Boldizsár Lilla; Császár Csaba; Dobos Anna; Dorogi Enikő; Fodor Balázs; Guba Veronika; Ignácz Botond; Jacsó József; Karuczka Andrea; Kis Hanna Róza; Kiss Laura; Lanczki Péter; Lénárt Eszter; Máté Hanna; Mirkóczki Máté; Molnár Károly Gábor; Molnár Zsuzsanna; Nagy Bíborka; Nagy Márton; Nemes Zoltán Árpád; Nyeste Viktória Izabella; Nyitrai Boglárka; Rajna Eszter; Szabó Viktor; Széll Gábor; Vámos Ákos János; Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Benke Márk; Beraxa Oliver; Besenyei Ádám; Botos Bernadett; Csomós Dominik; Farkas Bence; Farkas Huba; Gáspár Emese; Hajdu Barbara; Homonyik Eliza; Horváth Fanni; Juhász Mónika Dóra; Kaló Kristóf; Kovács Petra; Krajnyák Barbara; Ludányi Adél; Lukács Albert Loránd; Mádli Márk Alexander; Pinczés Csombor Tamás; Puzsár István; Sáth Bence Péter; Sáth Kata; Somogyi Patrik; Szilágyi Nikolett; Takács Milán; Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva; Ádám Katalin; Bajzáth Márton Benjámin; Csiki Gréta; Csikó Valentina Evelin; Egyed Botond; Hajdú Attila; Hlavati Barbara; Hlavati Veronika; Kertész Anasztázia; Kovács Norbert; Lévai Dávid; Marczis Dóra; Mészáros Lili Anna; Orosz Kata; Panyi Zsuzsanna; Pap Katalin Tünde; Pap Máté; Répási Lea Marianna; Sallai Martin; Szilágyi Demetria; Tóth József Csanád; Vadászi Bertalan; Vadászi Virág Katalin; Varga Péter István; Nagy Réka Dorottya

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.B osztály

Osztályfőnök: Plank Gábor
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara; Cserei Szilvia; Farkas Stefánia; Fehér Veronika Noémi; Godó Ivett; Guba Bálint; Kardos Eszter; Kecskés Enikő; Kelemen Júlia; Kosztrub Dominik Márk; Kőrösi Maja; Magyar Alexandra; Nyeste Luca; Pap Liliána Katica; Szabó Klaudia; Szepesi Ádám; Szilvási Gergő; Szlávik Ádám Máté; Tóth Antónia; Tóth Inesz Jázmin; Török Kristóf Áron; Urbán Viktória; Zsámba Éva

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.A osztály

Osztályfőnök:Tóth Viktória
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor:Bencsik Dalma; Berta Kristóf; Bíró Bence; Boruzs Barbara Panna; Dósa Noémi; Fehér Máté; Fügedi Eszter; Fülöp Anna; Hodák Kristóf; Kis Marcell; Kis-Csabai Dávid; Kosztrub Vanda; Kovács Patrik; Kriston Nikolett; Mirkóczki Klaudia; Nagy Mátyás; Nyitrai Gergő; Titkó András; Varga András; Varga Levente; Varga Réka; Vaszilkó Bence; Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura Anna; Balázs Barbara; Baracskai Noémi; Bozsik István Márk; Dávid Buda; Dávid Márton; Fléner Sylvia; Gáspár Bence Ferenc; Gáspár Sarolta; Gyenes Botond; Hajdu Ivett; Hajdu Nóra; Jacsó Nikolett; Juhász Emese; Köteles János; Lázár Benedek; Lázár Endre; Molnár Miklós; Panyi Anett; Pető Nikolett Dóra; Póta Martin Csaba; Reszegi Virág; Szilágyi Miklós; Szalay Zoltán Martin

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Juhászné Bodnár Mária
Védőszent: Assisi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota; Erős Lúcia; Fényes Alexa; Gönczi Anna Daniella; Kardos Balázs; Kecskés  Nikoletta; Kispál Enikő; Kiss Bálint; Kiss László; Kleszó Szilvia; Lokonszki Márk; Magyar Gyula József; Mezei Hajnalka; Mezei Mónika; Nagy Norman; Pap Kristóf; Pető Szabolcs Richárd; Pongrácz Szilvia; Szalóki Gergő Lajos; Vámos Lilla Laura; Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt; Barta Bence; Barzsó Eszter; Csörgő Péter; Dávid Botond; Egyed Patrik; Guba Lili; Guba Virág; Hajdu Gréta; Kada Dániel; Kádár Balázs; Kovács Judit; Kovács Roland; Lázár Melinda; Murányi Boglárka; Murányi Tímea; Németi Nikoletta; Pólik Pál; Sipeki Tamás; Szekeres Alíz; Takács Erzsébet; Tóth Tímea Viktória; Vámos Gergő; Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.A osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili; Cserei János; Gyenes Donát; Jakab Alexa; Juhász Ágota; Kalo Dániel; Karanyicz Péter; Karuczka Gábor; Kiss Krisztina; Korpa Julianna; Krajnyák Marcell; Kriston Marcell Ákos; Lázár Gáspár István; Molnár Ákos; Molnár Máté; Murányi Natália; Nagy Domonkos; Novák Zsolt; Palla Kíra; Pethe Ákos; Rajna Viktor Károly; Reszegi Vivien; Sepsi Réka; Tóth Márk Bence; Varga Zita

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit
Osztálynévsor: Antal Vanessza Vivien; Bacsi Alexandra; Balázs Márk Gyula; Barzsó Nikolett; Beraxa Lili; Bódi Angéla; Csirmaz Dániel; Farkas Anita; Farkas Dávid; Fügedi Dávid; Fügedi Éva; Hideg Vanessza; Hindulák Petra; Homonyik Laura; Karczagi Zsuzsanna; Kriston Bálint; Magyar Dominika; Nyeste Pál László; Nyeste Réka; Orsó Gréta; Pap Kíra; Pap Mónika; Sárosi Ádám; Szakál Zsanett Zsófia; Szép Bence Norbert

Vissza a lap tetejére




Osztályaink a 2011/2012-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2011/2012-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

1.a osztály

1.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Ács Attila; Ádám Bence; Bukta Lilla; Busa Kristóf Péter; Dósa Blanka; Fűtő Eszter; Jacsó Borbála; Jacsó Lilla; Kaló Attila; Kaló István Bence; Kriston Martina; Lévai Levente; Lévai Tamás Benjámin; Máté Bálint ; Mészáros Kristóf; Mirkóczki Fanni; Németh Eszter; Nyeste Huba; Pajtók Csanád; Répási Ádám; Roszkos Orsolya Réka; Sepsi Boglárka; Somogyi Rajmund; Szabó Zétény; Szemán Krisztina; Szepesi Balázs; Szolomájer Nándor Zsolt; Tóth Dorottya; Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: –

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien; Árvai Lili; Balázs Enikő; Bözödi Anna; Brunczel Borbála; Bukta Zalán; Császár Tamás; Dudás Anna; Dusza Dávid; Farkas Kitti; Farkas Róza; Jacsó Virág Lara; Juhász Bálint; Kelemen Dániel; Kovács Gábor Bendegúz; Kovács Norman; Kuzsmiczky Péter; Lanczki Veronika; Marczis Nóra; Molnár Lili; Nagy Natália; Németh Liliom; Nyeste Viktória; Nyitrai Csenge; Reszegi Krisztián; Sipeki Inez; Szabó Alexandra; Szajcz Bálint; Szécsényi Szonja; Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: –

Osztálynévsor: Dobos Lilla; Farkas Márió; Gál Benjámin; Janka Boáz András; Kerékgyártó Kitti Amanda; Kiss Péter; Krasznai Dániel; Mizser Ramóna; Nagy Luca Rebeka; Novák Péter; Pető Tünde; Reszegi Dominik István; Sárosi Balázs; Schmidt Róbert; Szemán Donát; Szemán Szilvia; Titkó Flóra Ilona; Tóth Vilmos; Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent:Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás; Barta Levente; Barzsó Réka; Bencsik Bianka; Dudás Kinga Viktória; Farkas Zalán; Guba József; Gyenes Balázs; Hazadi Erika; Ináncsi Bálint; Jurászik Márk Dávid; Kis-Csabai Nóra; Lecső Márk; Marián Dávid; Németh Anna; Nyeste Szabolcs Bence; Ongai Ábel; Pólik Boldizsár; Udud Hajnalka

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

 

3.A osztályOsztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Agócs Ágoston; Boldizsár Lilla; Császár Csaba; Dobos Anna; Dorogi Enikő; Fodor Balázs; Guba Veronika; Ignácz Botond; Jacsó József; Karuczka Andrea; Kis Hanna Róza; Kiss Laura; Lanczki Péter; Lénárt Eszter; Máté Hanna; Mirhóczki Máté; Molnár Károly Gábor; Molnár Zsuzsanna; Nagy Bíborka; Nagy Márton; Nemes Zoltán Árpád; Nyeste Viktrória Izabella; Nyitrai Boglárka; Rajna Eszter; Szabó Viktor; Széll Gábor; Vámos Ákos János; Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Benke Márk; Beraxa Oliver; Besenyei Ádám; Botos Bernadett; Csomós Dominik; Farkas Bence; Farkas Huba; Gáspár Emese; Hajdu Barbara; Homonyik Eliza; Horváth Fanni; Juhász Mónika Dóra; Kaló Kristóf; Kovács Petra; Krajnyák Barbara; Ludányi Adél; Lukács Albert Loránd; Mádli Márk Alexander; Nyikes Noel Viktor; Pinczés Csombor Tamás; Puzsár István; Sáth Bence Péter; Sáth Kata; Somogyi Patrik; Szilágyi Nikolett; Takács Milán; Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.A osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva; Ádám Katalin; Bajzáth Márton Benjámin; Csiki Gréta; Csikó Valentina Evelin; Egyed Botond; Hajdú Attila; Hlavati Barbara; Hlavati Veronika; Kertész Anasztázia; Kovács Norbert; Lévai Dávid; Marczis Dóra; Mészáros Lili Anna; Orosz Kata; Panyi Zsuzsanna; Pap Katalin Tünde; Pap Máté; Répási Lea Marianna; Sallai Martin; Szilágyi Demetria; Szolomájer Ivett; Tóth József Csanád; Vadászi Bertalan; Vadászi Virág Katalin; Varga Péter István; Nagy Réka Dorottya

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara; Cserei Szilvia; Farkas Stefánia; Fehér Veronika Noémi; Godó Ivett; Kardos Eszter; Kecskés Enikő; Kelemen Júlia; Kőrösi Maja; Magyar Alexandra; Nyeste Luca; Pap Gergő; Pap Liliána Katica; Pogonyi Laura Hanna; Szabó Klaudia; Szepesi Ádám; Szepesi Glória Virág; Szilvási Gergő; Szlávik Ádám Máté; Tóth Antónia; Tótz Inesz Jázmin; Török Kristóf Áron; Urbán Viktória

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.a osztály

Osztályfőnök:Tóth Viktória
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Bencsik Dalma; Berta Kristóf; Bíró Bence; Boruzs Barbara; Dósa Noémi; Fehér Máté; Fügedi Eszter; Hodák Kristóf; Kazareczky Krisztián; Kis Marcell; Kis-Csabai Dávid; Kosztrub Vanda; Kovács Patrik; Kriston Nikolett; Leczó József; Mirhóczki Klaudia; Nagy Mátyás; Nyitrai Gergő; Pál Levente; Titkó András; Varga András; Varga Levente; Varga Réka; Vaszilkó Bence; Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura Anna; Balázs Barbara; Baracskai Noémi; Bozsik István Márk; Dávid Buda; Dávid Márton; Fléner Sylvia; Fülöp Anna; Gáspár Bence Ferenc; Gáspár Sarolta; Gyenes Botond; Hajdu Ivett; Hajdu Nóra; Jacsó Nikolett; Juhász Emese; Köteles János; Lázár Benedek; Lázár Endre; Molnár Miklós; Panyi Anett; Pető Nikolett Dóra; Póta Martin Csaba; Reszegi Virág; Szalay Zoltán Martin; Szilágyi Miklós

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.A osztály

Osztályfőnök: Juhászné Bodnár Mária
Védőszent: Assisi Szent Klára

Osztálynévsor: Balog Ágota; Erős Lúcia; Fényes Alexa; Gönczi Anna Daniella; Kardos Balázs; Kecskés Nikoletta; Kispál Enikő; Kiss Bálint; Kiss László; Kleszó Szilvia; Lokonszki Márk; Mezei Hajnalka; Mezei Mónika; Nagy Norman; Nemes Sebestyén Nándor; Panyi Evelin; Pap Kristóf; Pető Szabolcs; Pongrácz Szilvia; Póta László; Póta Lili; Szalóki Gergő Lajos; Szilvási Gréta; Vámos Lilla Laura; Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt; Barta Bence; Barzsó Eszter; Csörgő Péter; Dávid Botond; Egyed Patrik; Guba Lili; Guba Virág; Hajdu Gréta; Kada Dániel; Kádár Balázs; Kovács Judit; Kovács Roland; Lázár Melinda; Murányi Boglárka; Murányi Tímea; Németi Nikoletta; Pólik Pál; Sipeki Tamás; Szekeres Alíz; Takács Erzsébet; Thomán Marcell; Tóth Tímea Viktória; Vámos Gergő; Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.a osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili; Cserei János; Gyenes Donát; Jakab Alexa; Juhász Ágota; Kalo Dániel; Karanyicz Péter; Karuczka Gábor; Kiss Krisztina; Korpa Julianna; Krajnyák Marcell; Kriston Marcell Ákos; Lázár Gáspár István; Molnár Ákos; Molnár Máté; Murányi Natália; Nagy Domonkos; Novák Zsolt; Palla Kíra; Pethe Ákos; Rajna Viktor Károly; Reszegi Vivien; Sepsi Réka; Tóth Márk Bence; Varga Zita

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Bacsi Alexandra; Antal Vanessza Vivien; Balázs Márk Gyula; Barzsó Nikolett; Beraxa Lili; Bódi Angéla; Csirmaz Dániel; Farkas Anita; Fügedi Dávid; Fügedi Éva; Hideg Vanessza; Hindulák Petra; Homonyik Laura; Karczagi Zsuzsanna; Kriston Bálint; Magyar Dominika; Nyeste Pál László; Nyeste Réka; Orsó Gréta; Pap Kíra; Pap Mónika; Riba Vanessza Daminika; Sárosi Ádám; Szakál Zsanett Zsófia; Szép Bence Norbert

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.A osztály

Osztályfőnök:Fehérvári Dénesné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Baranyi Tamás; Bözödi Anett; Fülöp Katalin; Fülöp Kinga; Godó József; Gulyás Lili; Halmai László; Ivánkai Melinda; Jacsó Ilona; Juhász Ákos; Karczagi Attila; Karczagi Fanni; Kispál Klaudia Margit; Kosztrub Dominika ; Kurucz Kíra; Molnár Attila; Molnár Mercédesz; Pap Márk; Pető Fanni Beáta; Puhl Fruszina Gréta; Somogyi Brigitta; Szekeres Bernadett; Tábori Lilla; Zsíros Emese

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök:Lukács Istvánné
Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Cserei Réka; Demeter Dóra; Dohány Krisztián; Fügedi Levente; Hajdu Katalin; Hodos Dóra; Hodos Klaudia; Horváth Tamás; Kriston Márk; Kovács Nóra; Lénárt Lilla; Pap Bence; Prodán Richárd Ovidiu; Polgári Nikoletta Vivien; Radványi Rebeka; Sárosi Boglárka; Tolnai Enikő Mariann; Tóth Beatrix; Tóth Evelin; Tóth Petra Szilvia; Varga Balázs; Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére




Iskolánk osztályai a 2010/2011-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2010/2011-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

A képeket Koncz László készítette.

1.a osztály

1.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: –

Osztálynévsor: Dobos Lilla; Farkas Márió; Gál Benjámin; Janka Boáz András; Kerékgyártó Kitti Amanda; Kiss Péter; Krasznai Dániel; Mizser Ramóna; Nagy Luca Rebeka; Novák Péter; Pető Tünde; Reszegi Dominik István; Sárosi Balázs; Schmidt Róbert; Szemán Donát; Szemán Szilvia; Titkó Flóra Ilona; Tóth Vilmos; Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent: –

Osztálynévsor: Barta Levente; Barzsó Réka; Bencsik Bianka; Dudás Kinga Viktória; Farkas Zalán; Guba József; Gyenes Balázs; Hazadi Erika; Ináncsi Bálint; Jurászik Márk Dávid; Kis-Csabai Nóra; Lázár Eszter; Lecső Márk; Marián Dávid; Németh Anna; Nyeste Szabolcs Bence; Ongai Ábel; Pólik Boldizsár; Szabó Alexandra; Udud Hajnalka

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Agócs Ágoston; Boldizsár Lilla; Császár Csaba; Dobos Anna; Dorogi Enikő; Fodor Balázs; Guba Veronika; Ignácz Botond; Jacsó József; Karuczka Andrea; Kis Hanna Róza; Kiss Laura; Lanczki Péter; Lénárt Eszter; Máté Hanna; Mirhóczki Máté; Molnár Károly Gábor; Molnár Zsuzsanna; Nagy Bíborka; Nagy Márton; Nemes Zoltán Árpád; Nyeste Viktrória Izabella; Nyitrai Boglárka; Rajna Eszter; Szabó Viktor; Széll Gábor; Vámos Ákos János; Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent: –

Osztálynévsor: Benke Márk; Beraxa Oliver; Besenyei Ádám; Botos Bernadett; Csomós Dominik; Farkas Bence; Farkas Huba; Gáspár Emese; Hajdu Barbara; Homonyik Eliza; Horváth Fanni; Juhász Mónika Dóra; Kaló Kristóf; Kovács Petra; Krajnyák Barbara; Ludányi Adél; Lukács Albert Loránd; Mádli Márk Alexander; Nyikes Noel Viktor; Pinczés Csombor Tamás; Puzsár István; Sáth Bence Péter; Sáth Kata; Somogyi Patrik; Szilágyi Nikolett; Takács Milán; Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva; Ádám Katalin; Bajzáth Márton Benjámin; Csiki Gréta; Csikó Valentina Evelin; Egyed Botond; Hajdú Attila; Hlavati Barbara; Hlavati Veronika; Hodzinszka Anasztázia; Kovács Norbert; Lévai Dávid; Marczis Dóra; Mészáros Lili Anna; Orosz Kata; Panyi Zsuzsanna; Pap Katalin Tünde; Pap Máté; Répási Lea Marianna; Sallai Martin; Szilágyi Demetria; Szolomájer Ivett; Tóth József Csanád; Vadászi Bertalan; Vadászi Virág Katalin; Varga Péter István; Nagy Réka Dorottya

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara; Cserei Szilvia; Csonka Márkó; Farkas Stefánia; Fehér Veronika Noémi; Kardos Eszter; Kecskés Enikő; Kelemen Júlia; Kosztrub Dominik; Kőrösi Maja; Magyar Alexandra; Nyeste Luca; Pap Gergő; Pap Liliána Katica; Pogonyi Laura Hanna; Szabó Klaudia; Szepesi Ádám; Szepesi Glória Virág; Szilvási Gergő; Szlávik Ádám Máté; Tóth Antónia; Tóth Inez Jázmin; Török Kristóf Áron; Urbán Viktória; Vomberg Attila Gergő

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Miklós

Osztálynévsor: Bencsik Dalma; Berta Kristóf; Bíró Bence; Boruzs Barbara; Dósa Noémi; Fehér Máté; Fügedi Eszter; Hodák Kristóf; Kis Marcell; Kis-Csabai Dávid; Kosztrub Vanda; Kovács Patrik; Kriston Nikolett; Leczó József; Mirhóczki Klaudia; Nagy Mátyás; Nyitrai Gergő; Pál Levente; Prokai Pálma; Titkó András; Varga András; Varga Levente; Varga Réka; Vaszilkó Bence; Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura; Balázs Barbara; Baraczkai Noémi; Bozsik István Márk; Dávid Buda; Dávid Márton; Fléner Szilvia; Fülöp Anna; Gáspár Bence Ferenc; Gáspár Sarolta; Gyenes Botond; Hajdu Ivett; Hajdu Nóra; Jacsó Nikolett; Juhász Emese; Köteles János; Lázár Benedek; Lázár Endre; Molnár Miklós; Panyi Anett; Pető Nikolett; Póta Martin; Reszegi Virág; Szilágyi Miklós; Szalay Zoltán Martin; Tepliczky György; Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Juhászné Bodnár Mária
Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota; Erős Lúcia; Fényes Alexa; Gönczi Anna; Kardos Balázs; Kecskés  Nikoletta; Kispál Enikő; Kiss Bálint; Kiss László; Kleszó Szilvia; Lokonszki Márk; Mezei Hajnalka; Mezei Mónika; Nagy Norman; Nemes Sebestyén; Panyi Evelin; Pap Kristóf; Pető Szabolcs; Pongrácz Szilvia; Póta László; Póta Lili; Szalóki Gergő Lajos; Szilvási Gréta; Vámos Lilla Laura; Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt; Barta Bence; Barzsó Eszter; Csörgő Péter; Dávid Botond; Egyed Patrik; Guba Lili; Guba Virág; Hajdu Gréta; Kada Dániel; Kádár Balázs; Kovács Judit; Kovács Roland; Lázár Melinda; Murányi Boglárka; Murányi Tímea; Németi Nikoletta; Pólik Pál; Sipeki Tamás; Szekeres Alíz; Takács Erzsébet; Thomán Marcell; Tóth Tímea Viktória; Vámos Gergő; Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.A osztályOsztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili; Cserei János; Filkor Andrea; Gyenes Donát; Jakab Alexa; Juhász Ágota; Kalo Dániel; Karanyicz Péter; Karuczka Gábor; Kiss Krisztina; Korpa Julianna; Krajnyák Marcell; Kriston Marcell Ákos; Lázár Gáspár István; Molnár Ákos; Molnár Máté; Murányi Natália; Nagy Domonkos; Novák Zsolt; Palla Kíra; Pethe Ákos; Rajna Viktor Károly; Reszegi Vivien; Sepsi Réka; Tóth Márk Bence; Varga Zita

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Vanessza Vivien; Bacsi Alexandra; Balázs Márk Gyula; Barzsó Nikolett; Beraxa Lili; Bódi Angéla; Csirmaz Dániel; Farkas Anita; Fügedi Dávid; Fügedi Éva; Hideg Vanessza; Hindulák Petra; Homonyik Laura; Karczagi Zsuzsanna; Kriston Bálint; Magyar Dominika; Nyeste Pál László; Nyeste Réka; Orsó Gréta; Pap Kíra; Pap Mónika; Riba Vanessza Dominika; Sárosi Ádám; Szakál Zsanett Zsófia; Szép Bence Norbert

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Baranyi Tamás; Bözödi Anett; Fülöp Katalin; Fülöp Kinga; Godó József; Gulyás Lili; Halmai László; Ivánkai Melinda; Jacsó Ilona; Juhász Ákos; Karczagi Attila; Karczagi Fanni; Kispál Klaudia Margit; Kosztrub Dominika; Kurucz Kíra; Molnár Attila; Molnár Mercédesz; Pap Márk; Pető Fanni Beáta; Puhl Fruzsina Gréta; Somogyi Brigitta; Szekeres Bernadett; Tábori Lilla; Zsíros Emese

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Lukács Istvánné
Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Cserei Réka; Demeter Dóra; Dohány Krisztián; Fügedi Levente; Hajdu Katalin; Hodos Dóra; Hodos Klaudia; Horváth Tamás; Kovács Nóra; Kriston Márk; Lénárt Lilla; Ördög Rebeka; Pap Bence; Polgári Nikoletta Vivien; Prodán Richárd Ovidiu; Radványi Rebeka; Sárosi Boglárka; Tolnai Enikő Mariann; Tóth Beatrix; Tóth Evelin; Tóth Petra Szilvia; Varga Balázs; Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.A osztály

Osztályfőnök:Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta; Bajzáth László; Bukta Gergő; Császár Adrienn; Dudás István; Guba Szilvia; Jordán Anikó; Jordán Dénes; Juhász Anna Pálma; Kántor Konrád; Koncz Gergely; Kovács Barbara; Kovács Gábor; Lokonszki Barbara; Márton Zsolt; Murányi Vivien; Naczán Nikoletta; Pap Gábor; Pallagi Vivien; Reszegi Vera; Sipeki Ádám; Somogyi Patrícia; Somogyi Zoltán; Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra; Dusza Dalma; Fehér István; Fügedi Bernadett; Gáspár Csaba; Hideg Regina; Hímer Gergő ; Holló Márk ; Horváth Lívia; Kacvinszki Noémi; Kakuk Fanni; Kelemen Júlia; Kis Virág; Kiss Asztrik; Kocsis László; Köteles László; Maróti Petra Szilvia; Molnár Csenge; Parlagi Márk; Pethe Marcell; Póta Bence; Reszegi Klaudia; Stemler Boglárka; Szalóki Roland; Takács Máté; Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére




Osztályaink a 2009/2010-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2009/2010-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

A képeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

1.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent:

Osztálynévsor: Agócs Ágoston, Boldizsár Lilla, Császár Csaba, Dobos Anna, Dorogi Enikő, Fodor Balázs, Guba Veronika, Ignácz Botond, Jacsó József, Karuczka Andrea, Kis Hanna Róza, Kiss Laura, Lanczki Péter, Lénárt Eszter, Máté Hanna, Mirhóczki Máté, Molnár Károly Gábor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Bíborka, Nagy Márton, Nemes Zoltán Árpád, Nyeste Viktrória Izabella, Nyitrai Boglárka, Rajna Eszter, Szabó Viktor, Széll Gábor, Vámos Ákos János, Vámos Márton István

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

1.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent:

Osztálynévsor: Benke Márk, Beraxa Oliver, Besenyei Ádám, Botos Bernadett, Csomós Dominik, Farkas Bence, Farkas Huba, Gáspár Emese, Hajdu Barbara, Homonyik Eliza, Horváth Fanni, Juhász Mónika Dóra, Kaló Kristóf, Kovács Petra, Krajnyák Barbara, Ludányi Adél, Lukács Albert Loránd, Mádli Márk Alexander, Nyikes Noel Viktor, Pinczés Csombor Tamás, Puzsár István, Sáth Bence Péter, Sáth Kata, Somogyi Patrik, Szilágyi Nikolett, Takács Milán, Tóth Viktória

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

2.A osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Ádám Éva, Ádám Katalin, Bajzáth Márton Benjámin, Csiki Gréta, Csikó Valentina Evelin, Egyed Botond, Hajdú Attila, Hlavati Barbara, Hlavati Veronika, Hodzinszka Anasztázia, Kovács Norbert, Lévai Dávid, Marczis Dóra, Mészáros Lili Anna, Orosz Kata, Panyi Zsuzsanna, Pap Katalin Tünde, Pap Máté, Sallai Martin, Szilágyi Demetria, Szolomájer Ivett, Tóth József Csanád, Vadászi Bertalan, Vadászi Virág Katalin, Varga Péter István

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

2.B osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent: Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bartók Barbara, Cserei Szilvia, Csonka Márkó, Farkas Stefánia, Fehér Veronika Noémi, Kardos Eszter, Kecskés Enikő, Kelemen Júlia, Kosztrub Dominik, Kőrösi Maja, Magyar Alexandra, Nyeste Luca, Pap Gergő, Pap Liliána Katica, Pogonyi Laura Hanna, Szabó Klaudia, Szepesi Ádám, Szepesi Glória Virág, Szilvási Gergő, Szlávik Ádám Máté, Tóth Antónia, Tótz Inesz Jázmin, Török Kristóf Áron, Urbán Viktória, Vomberg Attila Gergő

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.A osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Miklós

Osztálynévsor: Bencsik Dalma, Berta Kristóf, Bíró Bence, Boruzs Barbara, Bukta Krisztina, Dósa Noémi, Fehér Máté, Fügedi Eszter, Hodák Kristóf, Kis Marcell, Kis-Csabai Dávid, Kosztrub Vanda, Kovács Patrik, Kriston Nikolett, Leczó József, Mirhóczki Klaudia, Nagy Mátyás, Nyitrai Gergő, Pál Levente, Prokai Pálma, Titkó András, Varga András, Varga Levente, Varga Réka, Vaszilkó Bence, Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura, Balázs Barbara, Baraczkai Noémi, Bozsik István Márk, Dávid Buda, Dávid Márton, Fléner Szilvia, Fülöp Anna, Gáspár Bence Ferenc, Gáspár Sarolta, Gyenes Botond, Hajdu Ivett, Hajdu Nóra, Jacsó Nikolett, Juhász Emese, Köteles János, Lázár Benedek, Lázár Endre, Molnár Miklós, Panyi Anett, Pető Nikolett, Póta Martin, Répási Lea, Reszegi Virág, Szilágyi Miklós, Tepliczky György, Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.A osztály

Osztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota, Erős Lúcia, Fényes Alexa, Gönczi Anna, Kardos Balázs, Kecskés Nikoletta, Kispál Enikő, Kiss Bálint, Kiss László, Lokonszki Márk, Mezei Hajnalka, Mezei Mónika, Nagy Norman, Nemes Sebestyén, Panyi Evelin, Pap Kristóf, Pető Szabolcs, Pongrácz Szilvia, Póta László, Póta Lili, Szalóki Gergő Lajos, Szilvási Gréta, Vámos Lilla Laura, Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt, Barta Bence, Barzsó Eszter, Csörgő Péter, Dávid Botond, Egyed Patrik, Guba Lili, Guba Virág, Hajdu Gréta, Kada Dániel, Kádár Balázs, Kovács Roland, Lázár Melinda, Murányi Boglárka, Murányi Tímea, Németi Nikoletta, Pólik Pál, Sipeki Tamás, Thomán Marcell, Tóth Tímea Viktória, Vámos Gergő, Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Nyeste István
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Cseh Lili, Cserei János, Filkor Andrea, Gyenes Donát, Jakab Alexa, Juhász Ágota, Kalo Dániel, Karanyicz Péter, Karuczka Gábor, Kiss Krisztina, Korpa Julianna, Krajnyák Marcell, Kriston Marcell Ákos, Lázár Gáspár István, Molnár Ákos, Molnár Máté, Murányi Natália, Nagy Domonkos, Novák Zsolt, Palla Kíra, Pethe Ákos, Rajna Viktor Károly, Reszegi Vivien, Sepsi Réka, Tóth Márk Bence, Varga Zita

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.b osztály

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Androvics Balázs Márk, Antal Vanessza Vivien, Balázs Márk Gyula, Barzsó Nikolett, Beraxa Lili, Csirmaz Dániel, Farkas Anita, Fügedi Dávid, Fügedi Éva, Hideg Vanessza, Hindulák Petra, Homonyik Laura, Karczagi Zsuzsanna, Kovács Patrik Márton, Kriston Bálint, Magyar Dominika, Nyeste Pál László, Orsó Gréta, Pap Kíra, Riba Vanessza Dominika, Sárosi Ádám, Szakál Zsanett Zsófia, Szép Bence, Vomberg István Csaba, Bódi Angéla, Nyeste Réka, Pap Mónika

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.a osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Besenyei Ádám, Fülöp Kinga, Gulyás Lili, Fülöp Katalin, Halmai László, Ivánkai Melinda, Jacsó Ilona, Juhász Ákos, Karczagi Attila, Karczagi Fanni, Kispál Klaudia, Kosztrub Dominika, Kurucz Kíra, Molnár Attila, Molnár Mercédesz, Pap Márk, Pető Fanni Beáta, Puhl Fruzsina, Somogyi Brigitta, Szekeres Bernadett, Zsíros Emese, Lipóczky Klaudia, Rajna Lóránt, Tábori Lilla

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

6.B osztály

Osztályfőnök: Lukács Istvánné
Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Cserei Réka, Demeter Dóra, Dohány Krisztián, Fügedi Levente, Hajdu Katalin, Hodos Dóra, Hodos Klaudia, Horváth Tamás, Kriston Márk, Lénárt Lilla, Nyitrai Balázs, Ördög Rebeka, Pap Bence, Pető Gábor, Prodán Richárd, Radványi Rebeka, Sárosi Boglárka, Tolnai Enikő Mariann, Tóth Beatrix, Tóth Evelin, Tóth Petra Szilvia, Varga Balázs, Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta, Bukta Gergő, Császár Adrienn, Dudás István, Guba Szilvia, Jordán Anikó, Jordán Dénes, Juhász Anna Pálma, Kántor Konrád, Koncz Gergely, Kovács Barbara, Kovács Gábor, Lokonszki Barbara, Márton Zsolt, Murányi Vivien, Naczán Nikoletta, Pap Gábor, Pallagi Vivien, Reszegi Vera, Sipeki Ádám, Somogyi Patrícia, Somogyi Zoltán, Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra, Dusza Dalma, Fehér István, Fügedi Bernadett, Gáspár Csaba, Hideg Regina, Hímer Gergő, Holló Márk, Horváth Lívia, Kacvinszki Noémi, Kakuk Fanni, Kelemen Júlia, Kis Virág, Kiss Asztrik, Kocsis László, Köteles László, Maróti Petra Szilvia, Molnár Csenge, Parlagi Márk, Pethe Marcell, Póta Bence, Reszegi Klaudia, Stemler Boglárka, Szalóki Roland, Takács Máté, Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.a osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Néri Szent Fülöp

Osztálynévsor: Antal Anett, Bagyi Diána Luiza, Bálint Gábor, Bérdi Kristóf, Barta Bianka, Csirmaz Nikolett, Ficzere Gábor, Kertész Eszter, Kiss Richárd, Krajnyák Bence, Kriston Dániel, Kovács Fanni, Markóczi Attila, Móró Tamás, Murányi Mariann, Pelyhe Valéria, Pető Bernadett, Póta Bettina, Póta Valentin, Seres Enikő, Tóth Alex Martin, Tóth Bence, Tóth Viktor, Ördög Gábor, Udud Nikolett, Varga Ádám, Vincze Dániel, Veréb Miklós

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Berki Dóra, Bertha Zoltán Mihály, Dudás Katalin, Hajdu Martin, Ivánkai Emese, Kalo Zsófia, Kis István, Kiss Virág, Kriston Dávid, Kulcsár Zsófia, Molnár Anna, Murányi Edina, Nemes Gergely László, Nyeste Violetta, Orsó Eszter, Panyi Kristóf, Panyi Tibor, Póta Dávid, Szabó Lili Orsolya, Szécsényi Szabina, Szemán Nikolett, Szopkó Balázs, Szudár Gergő Gábor, Tóth Dávid, Ujházi Szandra, Vámos Szabina, Veréb János, Viszneki Tamás

Vissza a lap tetejére




Osztályaink a 2008/09-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2008/2009-es tanévben

1.a | 1.b | 2.a | 2.b | 3.a | 3.b | 4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály


1.A osztályOsztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Védőszent: –

Osztálynévsor: Ádám Éva, Ádám Katalin, Bajzáth Márton Benjámin, Csiki Gréta, Csikó Valentina Evelin, Hajdú Attila, Hlavati Barbara, Hlavati Veronika, Hodzinszka Anasztázia, Kovács Norbert, Lévai Dávid, Marczis Dóra, Mészáros Lili Anna, Orosz Kata, Panyi Zsuzsanna, Pap Katalin Tünde, Pap Máté, Sallai Martin,
Szilágyi Demetria, Tóth József Csanád, Vadászi Bertalan, Vadászi Virág Katalin, Varga Péter István

Vissza a lap tetejére

1.b osztály


1.B osztályOsztályfőnök: Pajor Tamásné
Védőszent:

Osztálynévsor: Bartók Barbara, Cserei Szilvia, Demeter Gábor, Farkas Stefánia, Fehér Veronika Noémi, Kardos Eszter, Kelemen Júlia, Kiss Mónika Marianna, Kosztrub Dominik, Kőrösi Maja, Magyar Alexandra, Nyeste Luca, Pap Gergő, Pogonyi Laura Hanna, Szepesi Ádám, Szepesi Glória Virág, Szilvási Gergő, Szlávik Ádám Máté, Tóth Antónia, Tóth Inesz Jázmin, Török Kristóf Áron, Urbán Viktória, Vomberg Attila Gergő

Vissza a lap tetejére

2.a osztály


2.A osztályOsztályfőnök: Keller Jánosné
Védőszent: Szent Miklós

Osztálynévsor: Bencsik Dalma, Berta Kristóf, Bíró Bence, Boruzs Barbara, Bukta Krisztina, Dósa Noémi, Fehér Máté, Fügedi Eszter, Kis Marcell, Kis-Csabai Dávid, Kosztrub Vanda, Kovács Patrik, Kriston Nikolett, Leczó József, Mirhóczki Klaudia, Molnár Alex, Nagy Mátyás, Nyitrai Gergő, Pál Levente, Prokai Pálma, Titkó András, Varga András, Varga Levente, Varga Réka, Vaszilkó Bence, Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

 

2.B osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Védőszent: Assisi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Agócs Laura, Balázs Barbara, Baraczkai Noémi, Bari Dániel, Bozsik István Márk, Dávid Buda, Dávid Márton, Fléner Szilvia, Gáspár Bence Ferenc, Gáspár Sarolta, Gyenes Botond, Hajdu Ivett, Hajdu Nóra, Jacsó Nikolett, Juhász Emese, Kovács Gergő, Köteles János, Lázár Benedek, Lázár Endre, Molnár Miklós, Panyi Anett, Pető Nikolett, Póta Martin, Répási Lea, Reszegi Virág, Szilágyi Miklós, Tepliczky György, Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

3.A osztályOsztályfőnök: Kis Beáta
Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota, Erős Lúcia, Fényes Alexa, Gönczi Anna, Kardos Balázs, Kispál Enikő, Kiss Bálint, Kiss László, Lokonszki Márk, Mezei Hajnalka, Mezei Mónika, Nagy Norman, Nemes Sebestyén, Panyi Evelin, Pap Kristóf, Pető Szabolcs, Pongrácz Szilvia, Póta László, Póta Lili, Szalóki Gergő Lajos, Szilvási Gréta, Vámos Lilla Laura, Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

3.B osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt, Barta Bence, Bartók Eszter, Barzsó Eszter, Csörgő Péter, Dávid Botond, Guba Lili, Guba Virág, Hajdu Gréta, Kada Dániel, Kádár Balázs, Kovács Roland, Lázár Melinda, Murányi Boglárka, Murányi Tímea, Németi Nikoletta, Pólik Pál, Sipeki Tamás, Thomán Marcell, Tóth Tímea Viktória, Vámos Gergő, Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

4.A osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Bartók Emese, Cseh Lili, Cserei János, Filkor Andrea, Gyenes Donát, Jakab Alexa, Juhász Ágota, Kalo Dániel, Karanyicz Péter, Karuczka Gábor, Kiss Krisztina, Korpa Julianna, Krajnyák Marcell, Kriston Marcell Ákos, Lázár Gáspár István, Molnár Máté, Murányi Natália, Nagy Domonkos, Novák Zsolt, Palla Kíra, Pethe Ákos, Rajna Viktor Károly, Reszegi Vivien, Sepsi Réka, Tóth Márk Bence, Varga Zita

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

4.B osztály

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné
Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Androvics Balázs Márk, Antal Vanessza Vivien, Balázs Márk Gyula, Barzsó Nikolett, Beraxa Lili, Csirmaz Dániel, Farkas Anita, Fügedi Dávid, Fügedi Éva, Hideg Vanessza, Hindulák Petra, Karczagi Zsuzsanna, Kovács Patrik Márton, Kriston Bálint, Magyar Dominika, Nyeste Pál László, Orsó Gréta, Pap Kíra, Riba Vanessza Dominika, Sárosi Ádám, Szakál Zsanett Zsófia, Szép Bence, Vomberg István Csaba

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

5.A osztály

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Besenyei Ádám, Fülöp Kinga, Gulyás Lili, Halmai László, Irimiás Bence, Ivánkai Melinda, Jacsó Ilona, Karczagi Attila, Karczagi Fanni, Kispál Klaudia, Kosztrub Dominika, Kurucz Kíra, Molnár Attila, Molnár Mercédesz, Pap Márk, Pető Fanni Beáta, Puhl Fruzsina, Somogyi Brigitta, Szekeres Bernadett, Zsíros Emese, Lipóczky Klaudia, Rajna Lóránt, Tábori Lilla

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

5.B osztály

Osztályfőnök: Lukács Istvánné
Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Cserei Réka, Dohány Krisztián, Fügedi Levente, Hajdu Katalin, Hodos Dóra, Hodos Klaudia, Horváth Tamás, Kriston Márk, Lénárt Lilla, Nyitrai Balázs, Ördög Rebeka, Pap Bence, Pető Gábor, Polgári Nikolett, Prodán Richárd, Radványi Rebeka, Sárosi Boglárka, Tolnai Enikő Mariann, Tóth Beatrix, Tóth Evelin, Tóth Petra Szilvia, Varga Balázs, Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

6.A osztály

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit
Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta, Bukta Gergő, Császár Adrienn, Dudás István, Guba Szilvia, Jordán Anikó, Jordán Dénes, Juhász Anna Pálma, Kán Konrád, Koncz Gergely, Kovács Gábor, Kovács Patrícia, Lokonszki Barbara, Márton Zsolt, Murányi Vivien, Naczán Nikoletta, Pallagi Vivien, Reszegi Vera, Sipeki Ádám, Somogyi Patrícia, Somogyi Zoltán, Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

6.b osztály


6.B osztályOsztályfőnök: Tóth Viktória
Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra, Dusza Dalma, Fehér István, Fügedi Bernadett, Gáspár Csaba, Hideg Regina, Hímer Gergő, Holló Márk, Horváth Lívia, Kacvinszki Noémi, Kakuk Fanni, Kelemen Júlia, Kis Virág, Kiss Asztrik, Kocsis László, Köteles László, Maróti Petra Szilvia, Molnár Csenge, Parlagi Márk, Pethe Marcell, Póta Bence, Reszegi Klaudia, Stemler Boglárka, Szalóki Roland, Takács Máté, Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

7.A osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona
Védőszent: Néri Szent Fülöp

Osztálynévsor: Antal Anett, Bagyi Diána Luiza, Bálint Gábor, Bérdi Kristóf, Bence Lídia, Csirmaz Nikolett, Ficzere Gábor, Kertész Eszter, Kiss Richárd, Krajnyák Bence, Kriston Dániel, Kovács Fanni, Markóczi Attila, Móró Tamás, Murányi Mariann, Pelyhe Valéria, Pető Bernadett, Póta Bettina, Póta Valentin, Seres Enikő, Tóth Alex Martin, Tóth Bence, Tóth Viktor, Ördög Gábor, Udud Nikolett, Varga Ádám, Vincze Dániel, Veréb Miklós

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

7.B osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Berki Dóra, Bertha Zoltán Mihály, Dudás Katalin, Hajdu Martin, Ivánkai Emese, Kalo Zsófia, Kis István, Kiss Virág, Kriston Dávid, Kulcsár Zsófia, Molnár Anna, Murányi Edina, Nemes Gergely László, Nyeste Violetta, Orsó Eszter, Panyi Kristóf, Panyi Tibor, Póta Dávid, Szabó Lili Orsolya, Szécsényi Szabina, Szemán Nikolett, Szopkó Balázs, Szudár Gergő Gábor, Tóth Dávid, Ujházi Szandra, Vámos Szabina, Veréb János, Viszneki Tamás

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

8.A osztály

Osztályfőnök: Nyeste István
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bakos Tünde, Bencsik Gáspár, Besenyei Balázs, Bogár Fanni, Fekete Ádám, Guba Sándor, Gulyás Zita, Hazadi Viktor, Kelemen Zsuzsa, Kis Judit, Koncz Eszter, Lázár Dorottya, Lévai István, Madarász Nóra, Marincsák Lili, Murányi Marcell, Nagy János Sándor, Papp Dominika, Pető Dorottya, Répási László, Széll Alexandra Éva, Varga Felicián, Zavarkó Vivien

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

8.B osztályOsztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta
Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor:Antal Melinda, Dusza Richárd, Gulyás Anna, Gyetvai István, Keller Fanni, Kertész Viktor, Lakatos Fanni, Lehó Zsófia, Magos Alexandra, Magyar Viktória, Mezei Mónika, Mező Bence, Nyeste Julianna, Ördög Anna, Pap Tibor, Pelle Tamás, Pólik Anett, Sárosi Gábor, Stefán Ivett, Szakál Dániel, Török Alexandra, Vámos Nikolett

Vissza a lap tetejére




Iskolánk osztályai 2007/2008

Az iskola osztályai és tanulóinak névsora a 2007/08-as tanévben

 

1/A | 1/B | 2/A | 2/B | 3/A | 3/B | 4/A | 4/B | 5/A | 5/B | 6/A | 6/B | 7/A | 7/B | 8/A | 8/B

1/A osztály

1a

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent: –

Osztálynévsor: Bencsik Dalma, Berta Kristóf, Bíró Bence, Boruzs Barbara, Bukta Krisztina, Dósa Noémi, Fehér Máté, Fügedi Eszter, Hlavati Barbara, Kis Marcell, Kis-Csabai Dávid, Kosztrub Vanda, Kovács Patrik, Kriston Nikolett, Lázár Gergő, Leczó József, Mirhóczki Klaudia, Molnár Alex, Nagy Mátyás, Pál Levente, Prokai Pálma, Varga András, Varga Levente, Varga Réka, Vaszilkó Bence, Zelei Viktória

Vissza a lap tetejére

1/B osztály

1b

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: –

Osztálynévsor: Agócs Laura, Balázs Barbara, Baraczkai Noémi, Bari Dániel, Bozsik István Márk, Fléner Szilvia, Gáspár Bence Ferenc, Gáspár Sarolta, Gyenes Botond, Hajdu Nóra, Jacsó Nikolett, Juhász Emese, Kovács Gergő, Köteles János, Lázár Benedek, Lázár Endre, Molnár Miklós, Panyi Anett, Pető Nikolett, Póta Martin, Répási Lea, Reszegi Virág, Szilágyi Miklós, Tepliczky György, Titkó András, Tóth Veronika

Vissza a lap tetejére

2/A osztály

2a

Osztályfőnök: Kis Beáta

Védőszent: Assissi Szent Klára

Osztálynévsor: Balogh Ágota, Erős Lúcia, Fényes Alexa, Gönczi Anna, Kardos Balázs, Kispál Enikő, Kiss Bálint, Kiss László, Lokonszki Márk, Mezei Hajnalka, Mezei Mónika, Nagy Norman, Nemes Sebestyén, Panyi Evelin, Pap Kristóf, Pető Szabolcs, Pongrácz Szilvia, Póta László, Póta Lili, Szalóki Gergő Lajos, Szilvási Gréta, Vámos Lilla Laura, Vámos Patrícia

Vissza a lap tetejére

2/B osztály

2b

Osztályfőnök: Sereg Péterné

Védőszent: Lisieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Antal Zsolt, Barta Bence, Bartók Eszter, Barzsó Eszter, Csörgő Péter, Deák Balázs Ferenc, Guba Lili, Guba Virág, Hajdu Gréta, Kada Dániel, Kádár Balázs, Kovács Roland, Lázár Melinda, Murányi Boglárka, Murányi Tímea, Németi Nikoletta, Pólik Pál, Sipeki Tamás, Thomán Marcell, Tóth Tímea Viktória, Vámos Gergő, Viszneki Máté

Vissza a lap tetejére

3/A osztály

3a

Osztályfőnök: Erős Ferencné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Bartók Emese, Cseh Lili, Cserei János, Filkor Andrea, Gyenes Donát, Jakab Alexa, Juhász Ágota, Karanyicz Péter, Karuczka Gábor, Kiss Krisztina, Korpa Julianna, Krajnyák Marcell, Kriston Marcell, Lázár Gáspár, Molnár Máté, Murányi Natália, Nagy Domonkos, Pethe Ákos, Rajna Viktor, Reszegi Vivien, Sepsi Réka, Tóth Márk Bence, Varga Zita

Vissza a lap tetejére

3/B osztály

3b

Osztályfőnök: Pázmándi Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Androvics Balázs Márk, Antal Vanessza Vivien, Balázs Márk Gyula, Barzsó Nikolett, Beraxa Lili, Csirmaz Dániel, Farkas Anita, Fügedi Dávid, Hideg Vanessza, Hindulák Petra, Karczagi Zsuzsanna, Kovács Patrik Márton, Kriston Bálint, Magyar Dominika, Nyeste Pál László, Orsó Réka, Pap Kíra, Riba Vanessza Dominika, Sárosi Ádám, Szakál Zsanett Zsófia, Szép Bence

Vissza a lap tetejére

4/a osztály

4a

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Deák Tamás, Besenyei Ádám, Fülöp Kinga, Gulyás lili, Halmai László, Irimiás Bence, Ivánkai Melinda, Jacsó Ilona, Karczagi Attila, Karczagi Fanni, Kispál Klaudia, Kosztrub Dominika, Kurucz Kíra, Molnár Attila, Molnár Mercédesz, Pap Márk, Pető Fanni Beáta, Puhl Fruzsina, Somogyi Brigitta, Szekeres Bernadett, Zsíros Emese

Vissza a lap tetejére

4/b osztály

4b

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Calcuttai Teréz anya

Osztálynévsor: Bertha Bálint, Bertha Petra, Cserei Réka, Dohány Krisztián, Fodor Alexandra, Fügedi Levente, Horváth Tamás, Kriston Márk, Ördög Rebeka, Pap Bence, Polgári Nikolett, Prodán Richárd, Radványi Rebeka, Sárosi Boglárka, Tolnai Enikő Mariann, Tóth Beatrix, Tóth Evelin, Tóth Petra Szilvia, Varga Balázs, Varga Zsanett

Vissza a lap tetejére

5/A osztály

5a

Osztályfőnök: Tóthné Farkas Edit

Védőszent: Don Bosco

Osztálynévsor: Bakos Renáta, Bukta Gergő, Császár Adrienn, Dudás István, Guba Szilvia, Horváth Bernadett, Jordán Anikó, Jordán Dénes, Juhász Anna Pálma, Kántor Konrád, Koncz Gergely, Kovács Gábor, Kovács Patrícia, Lokonszki Barbara, Márton Zsolt, Murányi Vivien, Naczán Nikoletta, Pallagi Vivien, Pap Gábor, Pelyha Bence, Rajna Lóránt, Reszegi Vera, Sipeki Ádám, Somogyi Patrícia, Somogyi Zoltán, Tóth Judit

Vissza a lap tetejére

5/b osztály

5b

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Dudás Petra, Dusza Dalma, Fehér István, Fügedi Bernadett, Gáspár Csaba, Hideg Regina, Hímer Gergő, Holló Márk, Horváth Lívia, Kacvinszki Noémi, Kakuk Fanni, Kelemen Júlia, Kis Virág, Kiss Asztrik, Kocsis László, Köteles László, Maróti Petra Szilvia, Molnár Csenge, Parlagi Márk, Pethe Marcell, Póta Bence, Reszegi Klaudia, Stemler Boglárka, Szalóki Roland, Takács Máté, Tóth Kamilla

Vissza a lap tetejére

6/A osztály

6a

Osztályfőnök: Kovácsné Együd Ilona

Védőszent: Néri Szent Fülöp

Osztálynévsor: Antal Anett, Bagyi Diána Luiza, Bérdi Kristóf, Bence Lídia, Csirmaz Nikolett, Ficzere Gábor, Kertész Eszter, Kiss Richárd, Krajnyák Bence, Kriston Dániel, Kovács Fanni, Markóczi Attila, Móró Tamás, Murányi Mariann, Pelyhe Valéria, Pető Bernadett, Póta Bettina, Póta Valentin, Seres Enikő, Tóth Alex Martin, Tóth Bence, Tóth Viktor, Ördög Gábor, Udud Nikolett, Varga Ádám, Vincze Dániel, Veréb Miklós

Vissza a lap tetejére

6/B osztály

6b

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bertha Zoltán Mihály, Berki Dóra, Dudás Katalin, Hajdu Martin, Ivánkai Emese, Kis István, Kiss Virág, Kriston Dávid, Kulcsár Zsófia, Murányi Edina, Nemes Gergely László, Németh Imre Mihály, Nyeste Violetta, Panyi Kristóf, Panyi Tibor, Póta Dávid, Szabó Lili Orsolya, Szemán Nikolett, Szécsényi Szabina, Szopkó Balázs, Tóth Dávid, Orsó Eszter, Szudár Gergő Gábor, Vámos Szabina, Veréb János, Viszneki Tamás, Molnár Anna, Kalo Zsófia

Vissza a lap tetejére

7/A osztály

7a

Osztályfőnök: Nyeste István

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Bakos Tünde, Bencsik Gáspár, Besenyei Balázs, Bogár Fanni, Fekete Ádám, Guba Sándor, Hazadi Viktor, Kelemen Zsuzsa, Kis Judit, Koncz Eszter, Lázár Dorottya, Lévai István, Madarász Nóra , Marincsák Lili, Murányi Marcell, Nagy János Sándor, Papp Dominika, Pető Dorottya, Répási László, Széll Alexandra Éva, Varga Felicián, Zavarkó Vivien

Vissza a lap tetejére

7/B osztály

7b

Osztályfőnök: Lanszkiné Donkó Márta

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Antal Melinda, Dusza Richárd, Gulyás Anna, Gyetvai István, Keller Fanni, Kertész Viktor, Lakatos Fanni, Lehó Zsófia, Magos Alexandra, Magyar Viktória, Mezei Mónika, Mező Bence, Nyeste Julianna, Pap Tibor, Pelle Tamás, Pólik Anett, Sárosi Gábor, Stefán Ivett, Szakál Dániel, Ördög Anna, Török Alexandra, Vámos Nikolett

Vissza a lap tetejére

8/A osztály

8a

Osztályfőnök: Fehérvári Dénesné

Védőszent: Szent Imre

Osztálynévsor: Baranyi Balázs, Derda Lilla, Dudás Leila, Gáspár István, Hornyák Levente, Kántor Christopher, Karczagi Beáta, Kis Vivien, Kispál Ákos, Kiss Fanni, Köteles József, Lakatos Bálint, Lanszki Csaba, Lipóczki Laura, Ócsai Balázs, Pál József, Pap Patrik, Pető Kristóf, Pogonyi Kamilla, Polgár Péter, Sándor Dániel, Seres Balázs, Tóth András, Urbán Réka, Varga Orsolya

Vissza a lap tetejére

8/B osztály

8b

Osztályfőnök: Lukács Istvánné

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Bán Dóra, Baranyi László, Bencze Szilárd Bence, Bérdi Márk, Bertha Gábor, Bíró Edina, Bredák Dániel, Cseh Dávid, Guba Veronika, Kardinál Zsófia, Karkus Nina, Kocsis Dávid Martin , Korpás Tamás, Lengyel László Dániel, Lukács Ákos, Panyi Dávid, Pap Nikolett, Szabó Viktor, Telekes Anetta, Tóth Attila, Tóth László, Tóth Lilla, Tóth Noémi, Udud Anett, Vámos Enikő, Varga Máté

Vissza a lap tetejére