OSZTÁLYAINK a 2018/2019-es tanévben

OSZTÁLYAINK a 2018/2019-es tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 6.a | 6.b | 6.c | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit
Napközis nevelő: Juhászné Derekas Judit

Védőszent: 

Osztálynévsor: Bencsik Méda, Daragó Fanni, Erdélyi Lenke, Giga Barbara, Hegedűs Luca, Juhász Áron, Kerékgyártó Zsófia Margit, Kleszó Ákos, Kleszó Kökény Lenke, Kovács-Kelenik Marcell, Lénárt Noémi, Maróti Viktor, Molnár Gergely József, Németh Bíborka Anna, Palmer Ádám, Patai Péter, Roszkos Ambrus Ákos, Szabó Dénes, Szerencsés Áron, Tarcsa Viktória, Tómán József, Tóth András

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta
Napközis nevelő: Gáspárné Molnár Márta

Védőszent: 

Osztálynévsor: Baranyi Dávid, Csákány Balázs, Dohány Gergő, Gáspár Anna Luca, Gulyás Viktor, Jacsó Bianka, Jártin Lara, Krasznai Sára, Leemrijse Dominik Marcell, Orosz Zora Lilla, Rózsa Botond, Sipos István Hunor, Szecskó Boglárka, Szopkó Ádám, Török Soma Norbert, Vizdák Petra, Zana Zétény

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

Osztályfőnök: Bencsikné Madarász Erzsébet
Napközis nevelő: Ádám Attiláné

Védőszent: Szent Margit

Osztálynévsor: Andrássy Hanna, Aranyosi Boglárka, Bajzát Hanna Márta, Bak Patrik, Baranyi Hanna, Brunczel Ágota, Fajta Bálint, Ferenczi Kornél, Gregóczki Dalma Petra, Karakó Blanka Dorka, Kiss Henrietta Ramóna, Lénárt Enikő, Máté Balázs, Novák Benjámin, Pap Otília, Régert András Tamás, Tóth Hanna, Zsiros Rihárd István

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter
Napközis nevelő: Bencsik Sára

Védőszent: Szent István

Osztálynévsor: Berta Borka, Bóta Gréta, Bukta Balázs, Csoma Kitti, Csörgő Csaba János, Farkas Fanni, Farkas Gréta, Farkas Hanna, Farkas Viola, Fogas Dénes, Fügedi Nóra, Fügedi Regina, Fűtő Norbert, Jacsó Panna Flóra, Jókuti Bence, Kovács Kamilla, Kovács Martin, Kürti Lili Zsófia, Lakatos Bátor, Lengyel Zsombor, Pacza Levente, Pacza Máté, Pető Bence Dávid, Szegedi Blanka, Váczi Veronika

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna
Napközis nevelő: Apostol Anna

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Birinyi Dorka, Demeter Katalin, Farkas Dorina, Giga Szilvia, Gulyás Bende, Herczeg Enikő, Kis Kevin Gyula, Kovács Rita, Kovarszki Norbert, Krasznai Zoltán, Máté Zsófia, Molnár Csenge, Molnár Hanna, Molnár Nóra, Monoki Barnabás, Nagy Dáriusz Levente, Pap Zsuzsanna Mária, Patai Sára, Pelyhe Péter, Régert Zita Réka, Vizdák Vanda

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné
Napközis nevelő: Kis Beáta

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Ádám Zsolt Bence, Bak Hédi, Bencze Viktória Evelin, Besenyei Blanka, Bollók Róza, Dudás Gergő, Erdélyi Csenge, Fogarasi Anett, Godó Gergő Norbert, Hegedűs László Csaba, Hliva Kristóf, Ignácz Vajta, Kévés Kira Diána, Koós Máté, Molnár Gréta, Molnár Mihály Máté, Nagygyörgy Bence, Sipeki Gábor, Sipos Csenge, Takács Zsombor, Tóth Bence

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné
Napközis nevelő: Kleszóné Kántor Tímea

Védőszent: Pió atya

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Bencsik Milán, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Hajdu Szabolcs, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes
Napközis nevelő: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Hajdu Gréta Kinga, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Nagy Hanna, Nagygyörgy Ádám, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

Osztályfőnök: Buktáné Csirmaz Mónika

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Dohány Anita, Farkas Jázmin, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Alexander, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Herczeg Endre Zoltán, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kondás Alexandra, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Dávid, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Raffai Kamilla Katalin, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka, Vass Tímea, Vékony Dominik

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

Osztályfőnök: Sikó-Fehérvári Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Király Attila Bence, Kiss Izabella Valéria, Kiss Tamás, Kovács Luca Anna, Kozma Nikol, Kriston Kíra Daniella, Molnár Lilla, Patai Anna, Rózsa Titanilla, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Barbara, Tóth Bianka, Tóth Zsanett, Vasas Ádám

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Fogas Márton, Hossó Vivien, Kada Róbert, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

6.c osztály

Osztályfőnök: Nyitrainé Gyenes Andrea

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dósa Gréta, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Iszlai Éva Rozália, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

Osztályfőnök: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hák Anett, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szilágyi Berill, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

Osztályfőnök: Kovács-Zelei Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Farkas Patrik, Fehér Noémi, Iszlai Csaba András, Kardos Zsófia, Kis Levente, Kondás Elizabet, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Nagy István, Parlagi Lilla, Pék Boglárka, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta, Vass Kinga

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Barankai Valentin, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre herceg

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Hajdu Kitti Amanda, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére




OSZTÁLYAINK a 2017/2018-as tanévben

OSZTÁLYAINK a 2017/2018-as tanévben

1.a | 1.b2.a | 2.b | 3.a | 3.b4.a | 4.b | 5.a | 5.b | 5.c | 6.a | 6.b | 7.a | 7.b | 8.a | 8.b

Az osztályképeket Koncz László készítette.

Az osztályképekre kattintva a képek megtekinthetők nagyobb méretben is!

1.a osztály

Osztályfőnök: Erős Ferencné

Védőszent: Szent Margit

Osztálynévsor: Andrássy Hanna, Aranyosi Boglárka, Bajzát Hanna Márta, Bak Patrik, Baranyi Hanna, Brunczel Ágota, Fajta Bálint, Ferenczi Kornél, Gáspár Ádám Attila, Gáspár Julianna, Gregóczki Dalma Petra, Karakó Blanka Dorka, Kiss Henrietta Ramóna, Máté Balázs, Novák Benjámin, Pap Otília, Régert András, Schmidt Petra, Tóth Hanna, Török Soma Norbert, Zsiros Rihárd István

Vissza a lap tetejére

1.b osztály

Osztályfőnök: Gálné Fekete Eszter

Védőszent: Szent István

Osztálynévsor: Berta Borka, Bóta Gréta, Bukta Balázs, Csoma Kitti, Csörgő Csaba János, Farkas Fanni, Farkas Gréta, Farkas Hanna, Farkas Viola, Fogas Dénes, Fügedi Nóra, Fügedi Regina, Fűtő Norbert, Jacsó Panna Flóra, Jókuti Bence, Kovács Kamilla, Kovács Martin, Kürti Lili Zsófia, Lakatos Bátor, Lengyel Zsombor, Pacza Levente, Pacza Máté, Pető Bence Dávid, Szegedi Blanka, Váczi Veronika

Vissza a lap tetejére

2.a osztály

Osztályfőnök: Korpáné Zábrátzky Zsuzsanna

Védőszent: Assissi Szent Ferenc

Osztálynévsor: Birinyi Dorka, Demeter Katalin, Farkas Dorina, Giga Szilvia, Gulyás Bende, Herczeg Enikő, Kis Kevin Gyula, Kovács Rita, Kovarszki Norbert, Krasznai Zoltán, Máté Zsófia, Molnár Csenge, Molnár Hanna, Molnár László Zoltán, Molnár Nóra, Monoki Barnabás, Nagy Dáriusz Levente, Pap Zsuzsanna Mária, Patai Sára, Pelyhe Péter, Régert Zita Réka, Vizdák Vanda

Vissza a lap tetejére

2.b osztály

Osztályfőnök: Pajor Tamásné

Védőszent: Szent László

Osztálynévsor: Ádám Zsolt Bence, Bak Hédi, Bencze Viktória Evelin, Besenyei Blanka, Bollók Róza, Dudás Gergő, Erdélyi Csenge, Fogarasi Anett, Godó Gergő Norbert, Hegedűs László Csaba, Hliva Kristóf, Ignácz Vajta, Kévés Kira Diána, Koós Máté, Molnár Gréta, Molnár Mihály Máté, Nagygyörgy Bence, Sipeki Gábor, Sipos Csenge, Takács Zsombor

Vissza a lap tetejére

3.a osztály

Osztályfőnök: Keller Jánosné

Védőszent: Pió atya

Osztálynévsor: Ádám Balázs, Bencsik Milán, Brunczel Annamária, Csufor Norina, Daragó Lili, Dobos Kira, Farkas Bence, Ferenc Alma Réka, Hajdu Szabolcs, Kévés Dávid János, Kis Richárd, Kleszó Máté, Lanszki Evelin, Lénárt Fanni, Lévai Máté, Máté Kolos, Megyesi Roland, Molnár Csenge, Németh Bálint, Pap Dániel Bence, Papp Zsombor Sólyom, Roszkos András Milán, Sereg Laura, Szász Réka Lili, Vilmányi Emma

Vissza a lap tetejére

3.b osztály

Osztályfőnök: Mezeiné Tóth Ágnes

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Abuczki Lívia, Bencsik Boglárka Lili, Béres Botond Áron, Bukta Bálint, Dohány Péter, Ferenczi Fanni, Hagyacki Jázmin, Juhász Ágoston, Juhász Áron, Juhász Flóra Sára, Korpás Róbert Rafael, Kriston Júlia, Kuzsmiczky Nóra, Nagy Hanna, Nagygyörgy Ádám, Ongai Blanka, Pataki Dorina, Pázmándi Bence, Pető Zétény, Sallai Kornél, Vajda Vanda Gitta

Vissza a lap tetejére

4.a osztály

Osztályfőnök: Kissné Molnár Margit

Védőszent: Lissieux-i Kis Szent Teréz

Osztálynévsor: Beller Benedek, Berta Zsombor, Birinyi Anna, Bollók Máté István, Farkas Jázmin, Gáspár Gréta, Gáspár Júlia, Gulyás Dalma, Hegedűs Anna Judit, Janka Noa, Kertész Veronika, Kis Vencel Kolos, Kriston Richárd, Lázár Barnabás, Lénárt Bálint, Molnár Alexander, Molnár Dániel, Nagy Attila, Pacza Bence, Pap Noémi, Patai Dóra, Pető Máté Zsombor, Pető Noémi, Sallai Máté, Szabó József, Szegedi Zsombor, Szilvási András, Szilvási Lili, Ujj Alex Róbert

Vissza a lap tetejére

4.b osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csirmaz Márta

Védőszent: Szent Klára

Osztálynévsor: Bacsi Róbert, Berta Lilla, Csákány Ernő Levente, Csató Annamária, Csirmaz Jázmin, Fajta Barbara, Farkas Napsugár, Ferenczi Sára, Gáspár Laura, Gáspár Laura Zoé, Herczeg Endre Zoltán, Juhász Nóra, Kaló Balázs József, Kondás Alexandra, Kovács Gréta, Kőrösi Anna Petra, Kriston Milán Gábor, Lázár Martin, Mizser Dorina, Molnár Csenge, Molnár Márton Ádám, Nagy Dávid, Nagy Vencel, Nagy Vivien, Révész Rudolf Flórián, Schmidt Ramóna, Takács Balázs, Ujj Hanna Veronika, Vadászi Fruzsina Réka

Vissza a lap tetejére

5.a osztály

Osztályfőnök: Sikó-Fehérvári Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Aranyosi Adrienn, Biró Botond, Boldizsár Zsófia, Brunczel András, Demeter Barnabás, Dobre László, Fűtő Bence János, Gál Boglárka, Horváth Áron, Juhász Ádám, Király Attila Bence, Kiss Izabella Valéria, Kovács Luca Anna, Kozma Nikol, Kriston Kíra Daniella, Molnár Lilla, Patai Anna, Rózsa Titanilla, Stefán József Kristóf, Szajcz Kata, Tóth Bianka, Tóth Zsanett

Vissza a lap tetejére

5.b osztály

Osztályfőnök: Bak Mária

Védőszent: Bosco Szent János

Osztálynévsor: Aranyosi Léna, Barzsó Zalán, Bencsik Karina, Benke Leila Anna, Bodnár Linda, Csörgő Csilla Lilla, Dienes János, Eged Zsófia, Farkas Barbara, Farkas Máté, Fazekas Csilla, Firkola Zsófia, Fogas Márton, Hossó Vivien, Kada Róbert, Koncz Benedek, Molnár Sára, Monoki Kata Kamilla, Nagy Eszter Emma, Pinczés Zsombor Gábor, Schmidt Viktória, Somogyi Tibor, Tóth Júlia

Vissza a lap tetejére

5.c osztály

Osztályfőnök: Nyitrainé Gyenes Andrea

Védőszent: Kalkuttai Szent Teréz anya

Osztálynévsor: Ádám Fanni, Bacsi József, Balázs Dominik, Baranyi Jana, Bozsik Ádám Botond, Csirmaz Gergely, Csótó Laura, Dósa Gréta, Dudás Gabriella, Fényes Csillag Freja, Gyenes Viktória, Iszlai Éva Rozália, Karuczka Zsolt, Kovarszki Pál, Lakatos Viktória Dzsesszika, Lentsch Míra, Liptai Gréta, Nagy Leila, Pálhegyi Levente Lajos, Schrádi Regina, Tuza Regina, Varga Csenge, Vilmányi Kinga

Vissza a lap tetejére

6.a osztály

Osztályfőnök: Vasasné Máté Magdolna

Védőszent: Szent Gellért

Osztálynévsor: Abuczki Laura Anna, Bollók Alexandra, Dávid Dorka, Dohány Donát, Firkola Eszter, Gáspár Zsófia, Hák Anett, Hazadi Krisztina, Kádár Ákos, Kaló Mónika, Karanyicz Barbara, Kis Stella, Kovács Blanka, Lakatos Béla László, Megyesi Bálint, Mogyorósi Zoltán, Molnár Katalin, Murányi Dominika, Nyeste Roland, Pető Botond, Szabó Alexandra, Szabó Géza, Szekeres Emma, Szilágyi Berill, Szolomájer Leila, Tóth Dávid

Vissza a lap tetejére

6.b osztály

Osztályfőnök: Kovács-Zelei Csilla

Védőszent: Árpádházi Szent Erzsébet

Osztálynévsor: Ács Gergő, Barta Laura, Barta Lili Anna, Bartók Zsolt, Dobos Barnabás, Dobos Gergely, Dohány Tímea, Farkas Patrik, Fehér Noémi, Fügedi Janka, Iszlai Csaba András, Kardos Zsófia, Kis Levente, Kondás Elizabet, Korpa István, Kovács Marcell, Kriston Gergely, Kriston Kornél Csaba, Kriston Ronald Martin, Ludányi Aliz, Nagy István, Parlagi Lilla, Pázmándi Lili, Pázmándi Panna, Sipeki László, Szegedi Bianka, Takács Bence, Takács Gréta

Vissza a lap tetejére

7.a osztály

Osztályfőnök: Tóth Viktória

Védőszent: Szent Cecília

Osztálynévsor: Ács Attila, Ádám Bence, Barankai Valentin, Bukta Lilla, Busa Kristóf Péter, Dósa Blanka, Fűtő Eszter, Jacsó Lilla, Kaló Attila, Kovács István Gábor, Lévai Levente, Lévai Tamás Benjámin, Máté Bálint, Mészáros Kristóf, Mező Balázs, Mirkóczki Fanni, Németh Eszter, Sepsi Boglárka, Somogyi Rajmund, Szabó Zétény, Szemán Krisztina, Szepesi Balázs, Zakhar Vivien

Vissza a lap tetejére

7.b osztály

Osztályfőnök: Paczáné Horváth Erika

Védőszent: Szent Imre herceg

Osztálynévsor: Aranyosi Vivien, Árvai Lili, Balázs Enikő, Brunczel Borbála, Csikó Valentina Evelin, Dusza Dávid, Farkas Kitti, Farkas Róza, Jacsó Virág Lara, Juhász Bálint, Kelemen Dániel, Kovács Gábor Bendegúz, Kuzsmiczky Péter, Marczis Nóra, Molnár Hunor, Nyeste Viktória, Nyitrai Csenge, Reszegi Krisztián, Sipeki Inez, Szajcz Bálint, Szécsényi Szonja, Szikszai Máté Tamás

Vissza a lap tetejére

8.a osztály

Osztályfőnök: Mező Gábor

Védőszent: Szent II. János Pál

Osztálynévsor: Baranyi Lilla, Bonta Vivien, Csató Martin, Dobos Lilla, Farkas Márió, Gál Benjámin, Horváth Zoltán, Izsóf János, Janka Boáz András, Kis Patrik, Kiss Péter, Krasznai Dániel, Mező Bence, Mizser Ramóna, Nagy Luca Rebeka, Németh Balázs Ákos, Novák Péter, Reszegi Dominik István, Rózsa Levente, Sárosi Balázs, Szemán Szilvia, Takács Rebeka, Titkó Flóra Ilona, Tómán Péter, Vaszilkó Márk

Vissza a lap tetejére

8.b osztály

Osztályfőnök: Seres Istvánné

Védőszent: Árpádházi Szent Margit

Osztálynévsor: Antal Tamás, Barzsó Réka, Bencsik Bianka, Dudás Kinga Viktória, Farkas Zalán, Gyenes Balázs, Hazadi Erika, Hegedűs Tibor, Ináncsi Bálint, Ispán Gergő Sándor, Juhász Attila, Juhász Balázs, Jurászik Márk Dávid, Kis-Csabai Nóra, Marián Dávid, Molnár Gábor Lőrinc, Schrádi Viktória, Toldi Attila János

Vissza a lap tetejére